Żywność

Bezglutenowe i bezlaktozowe Słone paluszki 3Pauly

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: 3 PAULY
ASORTYMENT: BEZGLUTENOWE I BEZLAKTOZOWE SŁONE PALUSZKI KUKURYDZIANE – 75 g

Bezglutenowe i bezlaktozowe Słone paluszki 3Pauly – chrupiąca przekąska bezpieczna dla alergików

Idealna propozycja na ciepłe, wieczory z rodziną i przyjaciółmi – nawet z tymi, którzy cierpią na nietolerancje i alergie pokarmowe – bezglutenowe i bezlaktozowe Słone paluszki kukurydziane marki 3 PAULY – to doskonała i bezpieczna przekąska o pysznym smaku i wyśmienicie chrupiącej konsystencji.

W bogatej ofercie marki 3 PAULY, producenta żywności specjalnego przeznaczenia, dedykowanej osobom zmuszonym do unikania glukozy, laktozy i pozostałych, najsilniejszych alergenów, znajdują się zarówno tajemnicze artykuły z teffu, jak i np. swojskie i powszechnie lubiane słone paluszki. Dzięki temu portfolio marki jest zróżnicowane i pozwala na uniknięcie kulinarnej nudy, co w przypadku osób zmagających się z alergiami wcale nie jest takie proste.

Bezglutenowa i bezlaktozowa przekąska Słone paluszki 3 PAULY powstała z mąki kukurydzianej, naturalnie pozbawionej silnie uczulającego glutenu. Ze szczególną starannością zadbano, aby z procesu produkcji paluszków wyeliminować także mleko, jajka, orzechy czy łubin. Dzięki temu powstał produkt dostosowany dla potrzeb alergików, choć przeznaczony dla wszystkich. Do chrupania przed telewizorem z rodziną, jak i podczas spotkań towarzyskich ze znajomymi. Idealne na każdą okazję – do popołudniowej kawy, na spacer, wycieczkę, do pracy czy szkoły. Gdy trzeba zająć czymś ręce – swoje albo dziecka. Klasyczne, dobrze znane, lekko oprószone ziarenkami soli, dzięki której smak paluszków jest wyrazisty i zdecydowany.

Bezglutenowe i bezlaktozowe słone paluszki kukurydziane 3 PAULY dostępne są w 75-gramowym opakowaniu, na którym znajdują się wyraźne logotypy, informujące o składzie i właściwościach żywieniowych produktu. Specjalne oznakowanie produktu znacznie ułatwia jego identyfikację i gwarantuje alergikom beztroskie, przyjemne zakupy.

Marka: 3 PAULY
Pojemność: 75 g
Cena: 6 zł.
3pauly.pl

* 3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o „łagodną dietę” 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy