Produkty

Bezglutenowe Płatki w karmelu i mlecznej czekoladzie

3 PAULY LogoINFORMACJA PRASOWA MARKA: 3 PAULY ASORTYMENT: Bezglutenowe Płatki w karmelu i mlecznej czekoladzie 145 g- NOWOŚĆ Bezglutenowe Płatki w karmelu i mlecznej czekoladzie

3 PAULY LogoINFORMACJA PRASOWA

MARKA: 3 PAULY
ASORTYMENT: Bezglutenowe Płatki w karmelu i mlecznej czekoladzie 145 g- NOWOŚĆ

Bezglutenowe Płatki w karmelu i mlecznej czekoladzie marki 3 PAULY? bezpieczna przyjemność pomimo przeciwwskazań

Bezglutenowe Płatki w karmelu i mlecznej czekoladzie marki 3 PAULY to kolejna nowość na rodzimym rynku, która z pewnością ucieszy osoby zmagające się w alergiami pokarmowymi, zwłaszcza z celiakią i nietolerancją glutenu. Słodka przekąska otoczona mleczną czekoladą i karmelem nie różni się od tradycyjnych słodkości ? z tym wyjątkiem, że została bardzo uważnie skomponowana i wnikliwie skontrolowana, by zapewnić konsumentom bezpieczeństwo oraz pełną satysfakcję ze smaku.

Bezglutenowe Płatki w karmelu i mlecznej czekoladzie marki 3 PAULY to produkt specjalnego przeznaczenia żywieniowego i odpowiedź na ciągle zwiększające się zapotrzebowanie na produkty bezpieczne dla alergików, którzy codziennie zmagają się z problemem niskiej dostępności produktów dedykowanych osobom z wszelkiego rodzaju nietolerancjami. Chrupiące, wieloziarniste płatki (w skład których wchodzi ryż i otręby kukurydziane) pokryte zostały gładką, rozpływającą się w ustach czekoladą, uzupełnioną słodkim, lekko maślanym karmelem. Pralinki te nie zawierają jakichkolwiek konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaku, wolną są także od glutenu, jaj, orzechów i sezamu. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy nie chcą rezygnować ze słodkiej chwili przyjemności, a zmuszeni są do unikania niektórych alergenów. Bezglutenowe Płatki w karmelu i mlecznej czekoladzie marki 3 PAULY niewątpliwie uprzyjemnią każdą filiżankę herbaty lub kawy, spokojny wieczór z książką czy też wieczorny, filmowy seans w domowym zaciszu.

Bezglutenowe Płatki w karmelu i mlecznej czekoladzie marki 3 PAULY znaleźć można w kartonowym, doskonale oznaczonym opakowaniu, które natychmiast informuje o składzie i właściwościach produktu. Dodatkowo, wewnątrz znajdziemy dwie, praktyczne torebeczki z pralinkami, dzięki czemu po otwarciu Płatki zachowują swoją świeżość na dłużej. Poręczną torebeczkę można także zabrać ze sobą do torebki przy plecaka, można też w sekrecie obdarować nią kogoś bliskiego.

www.3pauly.pl

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 145 g

Cena: 12 zł

Importer: Victualia Saluber

* 3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o ?łagodną dietę? 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy