Smacznego

Coś do zapieczenia, coś do schrupania

Coś do zapieczenia, coś do schrupania – nowości w ofercie Dan Cake
Spokojne, weekendowe poranki z najbliższymi albo chwila relaksu z ulubioną przekąską podczas długiego dnia w pracy. To bezcenne momenty, które skutecznie poprawiają samopoczucie. W natłoku codziennych obowiązków wygospodarowanie na nie czasu nie jest proste. Przydadzą się więc produkty, które chwile te pozwolą nam zaaranżować szybko i smacznie.

Dla wszystkich tych, którzy doceniają małe rzeczy i nieliczne, radosne chwile tylko dla siebie i dla rodziny Dan Cake wprowadził właśnie dwie nowości w swojej ofercie pieczywa.

Jeszcze więcej chwil ze smakiem
Maślany, pszenny, pełnoziarnisty czy trzy ziarna – chleb tostowy w kilku odsłonach od lat gości na stołach Polaków stanowiąc bazę dla ciepłych i zimnych przekąsek z najróżniejszymi dodatkami. Rozszerzając swoją bogatą ofertę chlebów tostowych Dan Cake wprowadził właśnie wyjątkowy Chleb tostowy XXL w amerykański stylu! Dwie wersje – pszenna i pełnoziarnista, duże opakowanie (750 g)
i większa niż w standardowym chlebie tostowym kromka nowego pieczywa Dan Cake, która idealnie pasuje pod typowy rozmiar plastra wędliny lub ser, to świetna propozycja na nieśpieszne śniadania z najbliższymi. To, co wyróżnia nowy chleb tostowy XXL to fakt, że nie nasiąka i nie rozmięka od wkładu jak ser czy pomidor, które często są dodatkiem do tostowej kanapki. Rodzinna paczka zapewni podstawę śniadania w stylu amerykańskich tostów BLT z bekonem, sałatą i pomidorem w roli głównej. Ciekawą propozycją będzie też chlebowy pudding, np. w jesiennej odsłonie z gruszką, jabłkiem i cynamonem – z dużą paczką Chleba tostowego XXL przygotujemy porcje dla kilkuosobowej rodziny.

Chrupnij na zdrowie
Milion zadań do wykonania, terminy, które wiecznie gonią – gdzie w tym wszystkim znaleźć czas na przerwę w pracy na drugie śniadanie czy lunch. W chwilach kryzysu sięgamy często po szybkie przekąski, nie zawsze zdrowe. Dla wszystkich, którzy dbają o linie Dan Cake przygotował coś specjalnego. Pieczywo chrupkie w dwóch wariantach smakowych – żytnie oraz żytnie z dodatkiem sezamu. Wysoka zawartość błonnika, krótka lista składników i długi termin przydatności do spożycia to cechy pieczywa chrupkiego Dan Cake. Z dodatkiem zdrowych, domowej roboty past ze świeżymi warzywami, czy owocami w wersji na słodko będą świetną przekąską, którą przygotujemy w mgnieniu oka. Sprawdzą się też jako alternatywa dla grzanek wzbogacających jesienne i zimowe kremowe zupy. Co je wyróżnia? Z pewnością opakowanie z unikatowym okienkiem typu zamknij/otwórz, które zabezpiecza produkt przed wysychaniem i pozwoli na długo cieszyć się chrupkością pieczywa.

OPISY SKRÓCONE NOWOŚCI W OFERCIE DAN CAKE

CHLEB TOSTOWY XXL W STYLU AMERYKAŃSKIM
Jeszcze więcej chwil ze smakiem? To możliwe z nowym Chlebem tostowym XXL, który znalazł się w ofercie Dan Cake. Extra rodzinne opakowanie, w którym zamknięto aż 750 puszystego, miękkiego chleba tostowego dostępnego w dwóch wariantach – pszennym i pełnoziarnistym. Nowość od Dan Cake to także większe niż w standardowym chlebie kromki, które zaspokoją apetyt całej rodziny – nawet największych łasuchów.

Gramatura: 750 g
Cena: 4,99 zł
www.dancake.pl

PIECZYWO CHRUPKIE
Wysoka zawartość błonnika, krótka lista składników i długi termin przydatności do spożycia to cechy Pieczywa Chrupkiego – nowości w ofercie Dan Cake. Dostępne w dwóch wariantach – żytnim i żytnim z dodatkiem sezamu są lżejszą alternatywą dla tradycyjnego chleba, tak często wybieraną przez dbających o linię. Pieczywo chrupkie Dan Cake wyróżnia unikatowe okienko typu otwórz/zamknij, rozwiązujące odwieczny problem wysychania pieczywa tego typu.

Gramatura: 250 g
Cena: 4,50 zł – 5,00 zł
www.dancake.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy