Herabta

Czas na… truskawkowe love!

Informacja prasowa Poznań, 13 czerwca 2017 roku Czas na… truskawkowe love! Ten moment, gdy na pobliskim ryneczku pojawiają się pierwsze, soczyste i słodkie truskawki… Kuszą

Informacja prasowa
Poznań, 13 czerwca 2017 roku

Czas na… truskawkowe love!

Ten moment, gdy na pobliskim ryneczku pojawiają się pierwsze, soczyste i słodkie truskawki… Kuszą nie tylko smakiem, ale i niezwykle apetycznym wyglądem, dlatego najczęściej nie możemy im się oprzeć. To jedne z pierwszych sezonowych owoców, które na dodatek goszczą na naszych talerzach nawet do końca wakacji. Ich słodycz idealnie współgra z truskawkową herbatą – smak klasycznych, letnich owoców w połączeniu z orzeźwiającym napojem to przepis na wymarzone, letnie popołudnie.

Herbaty owocowe to zdrowy, niekaloryczny i smaczny napój. Dostępność wielu różnorodnych kompozycji stwarza możliwość wyboru herbaty pod kątem zawartości naszych ulubionych owoców. Dla wielu z nas są nimi właśnie truskawki!

Truskawki są pyszne zarówno zaraz po zerwaniu z krzaka, jak i jako dodatek do deserów, ciast czy sałatek. Zajadając się tego rodzaju pysznościami nie zapominajmy o aromatycznej, truskawkowej herbacie, która doskonale podkreśla ich smak. Możemy ją łączyć z potrawami przygotowanymi na bazie truskawek, ale także dodać bezpośrednio do niej świeże kawałki dojrzałych i soczystych owoców. To dzięki takim połączeniom tak wspaniale smakuje lato!

Herbata z truskawkami
Składniki:
 1 torebka herbaty Ahmad Tea London Strawberry Sensation
 1 łyżeczka brązowego cukru
 3 duże truskawki
 Kilka listków mięty
 Gorąca woda
Przygotowanie:
Do szklanki wkładamy truskawki i posypujemy je cukrem. Rozgniatamy owoce widelcem, aby wypuściły soki. Następnie zalewamy je odrobiną gorącej wody. W osobnym naczyniu parzymy herbatę według przepisu na opakowaniu, a następnie przelewamy ją do truskawek z cukrem. Całość dokładnie mieszamy. Na koniec do napoju wrzucamy kilka listków mięty.
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.ahmadtea.pl

Więcej informacji o Ahmad Tea London:
Firma Ahmad Tea powstała dzięki wiedzy i doświadczeniu rodziny, która od czterech pokoleń pieczołowicie czuwa nad procesem uprawy herbaty, przygotowania mieszanek, pakowania oraz dystrybucji. Marka Ahmad Tea London jest symbolem najlepszych herbat. Wnikliwa selekcja i tradycyjne metody ręcznego zrywania liści sprawiają, że herbata zawsze zachowuje świeży i intensywny zapach. Starannie dobrane liście różnych gatunków herbat tworzą wyrafinowane mieszanki o niezapomnianym smaku. Dział jakości kontroluje każdą partię zebranych liści przed rozpoczęciem procesu mieszania, następnie akceptuje gotowe mieszanki przed ich zapakowaniem. Szczegółowa kontrola gwarantuje utrzymanie najwyższej jakości, niepowtarzalnego koloru, zapachu i smaku w każdej filiżance herbaty. Ahmad Tea London oferuje szeroką gamę herbat czarnych, zielonych, czarnych smakowych, zielonych smakowych, naparów owocowych w opakowaniach dla detalu, gastronomi oraz jako ekskluzywne prezenty.

Zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/AhmadTeaPolska oraz stronę www.ahmadtea.pl

Więcej informacji o LEVANT Foods:
LEVANT FOODS- importer, eksporter i producent najwyższej jakości produktów spożywczych – to firma z ponad 25-letnią tradycją. Odkąd powstała w 1991 r., stała się ważnym partnerem handlowym dla polskich i zagranicznych firm. Dynamiczny rozwój i przemyślana polityka firmy sprawiły, że zaufali nam znani i cenieni światowi producenci artykułów spożywczych, z którymi współpracujemy na zasadach wyłączności. Wysoką pozycję rynkową firmy potwierdzają liczne wyróżnienia, m.in.: uzyskany wielokrotnie tytuł “Gazele Biznesu”, certyfikat D&B – “Przejrzysta firma” oraz członkostwo w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy