Daniagotowe

Danie BIO cukinia i dynia z ziemniakami

Danie BIO cukinia i dynia z ziemniakami
INFORMACJA PRASOWA MARKA : HOLLE ASOTYMENT: Holle Danie BIO cukinia i dynia z ziemniakami Danie BIO cukinia i dynia z ziemniakami ? pierwsze warzywa w

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : HOLLE
ASOTYMENT: Holle Danie BIO cukinia i dynia z ziemniakami

Danie BIO cukinia i dynia z ziemniakami ? pierwsze warzywa w diecie najmłodszych

Danie BIO cukinia i dynia z ziemniakami to pożywny i smaczny słoiczek dla dzieci od 6 miesiąca życia, który poszerzył ofertę marki HOLLE ? znanej na całym świecie z szerokiej gamy ekologicznych produktów dla niemowląt i dzieci.

BIO Danie Holle nie zawiera glutenu ani soli, dlatego może być podawany maluchom, którym dokuczają dolegliwości alergiczne lub tym, które cierpią z powodu celiakii. Cukinia i dynia odznaczają się wysokimi walorami odżywczymi a także atrakcyjnym, słodkawym smakiem, który dzieci wprost uwielbiają. Ważny jest fakt, że danie Holle nie zawiera cukru, a jego słodki smak zawdzięczamy wyłącznie naturalnym składnikom, zawartych w warzywach.

Warto zauważyć, że Danie BIO Holle, tak jak wszystkie produkty marki, został wyprodukowany z zachowaniem wszystkich zasad rolnictwa ekologicznego, co potwierdzają certyfikaty takie jak: DE-001- Ökokontrollstelle i AGRO BIO TEST RE-07/2006/PL oraz logo DEMETER. Produkty, oznaczone tym logotypem spełniać muszą najbardziej restrykcyjne zasady rolnictwa ekologicznego. Przestrzeganie najsurowszych kryteriów biodynamicznej uprawy gwarantuje, że rośliny uprawiane są bez sztucznych nawozów i rosną zgodnie ze swoim naturalnym rytmem. Gwarantuje to, że warzywa i owoce posiadają wysoką zawartość witamin i mają najlepszy wpływ na zdrowie dziecka.

Danie BIO cukinia i dynia z ziemniakami dostępne jest w 190-gramowych, szczelnie zakręcanych słoiczkach. Producent poleca, by z powodu braku jakichkolwiek konserwantów i środków wiążących, zużyć danie w przeciągu 48 godzin, przechowując je w lodówce.

www.victualia.pl

Marka: Holle

Pojemność 190 g

Cena: ok. 6 zł

Dystrybutor: Victualia

A to już wiesz?  Burgery wege – mięsne danie w wersji dla roślinożerców

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy