LIFESTYLE Żywienie

Deli Catering Partnerem MCK w Katowicach

Data publikacji: 2018-04-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Deli Catering Partnerem MCK w Katowicach
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

To kolejny krok Deli Catering w realizacji strategii umacniania pozycji lidera na krajowym rynku usług cateringowych.

Deli Catering Partnerem MCK w Katowicach LIFESTYLE, Żywienie - To kolejny krok Deli Catering w realizacji strategii umacniania pozycji lidera na krajowym rynku usług cateringowych.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach to wyjątkowy obiekt na mapie miejsc dedykowanych biznesowym wydarzeniom w Polsce. Oddany do użytku w 2015 roku wyróżnia się postindustrialną estetyką oraz użytecznym designem. Co więcej, miejsce to łączy funkcję kongresową, konferencyjną, wystawienniczą, targową oraz widowiskową. „Choć Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach to miejsce stosunkowo nowe, niemniej już w 2015 roku zostało nagrodzone w prestiżowym konkursie “Meeting Planner Power Awards” jako najlepszy obiekt kongresowy w Polsce. Co ciekawe, w finale konkursu katowicki budynek wyprzedził inne prestiżowe obiekty w Polsce. Fakt ten bez wątpienia potwierdza, że MCK wpisuje się w najnowsze trendy architektury, stanowiąc jednocześnie jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych i widowiskowo-sportowych w kraju. Tym bardziej jesteśmy zaszczyceni podpisaniem umowy na bycie Partnerem MCK” – mówi Damian Wiatrak, dyrektor zarządzający w firmie DELI Catering, która jest krajowym liderem na rynku usług cateringowych w zakresie Kulinariów Eventowych. Współpraca obejmuje pełen zakres cateringowy podczas wydarzeń organizowanych w MCK. Warto zaznaczyć, że podpisanie umowy stanowi efekt długich negocjacji i wielu analiz rynkowych. Co ważne, DELI Catering zostało wyłonione do współpracy jako jedyna firma z Warszawy. Umowę podpisano na okres 12 miesięcy z możliwością jej przedłużenia. „Fakt podpisania umowy to wyraz zaufania i docenienia profesjonalizmu DELI Catering. Wierzymy, że synergia działań pozwoli na równoległy rozwój obu marek” – podkreśla Damian Wiatrak.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Deli Catering Partnerem MCK w Katowicach LIFESTYLE, Żywienie - To kolejny krok Deli Catering w realizacji strategii umacniania pozycji lidera na krajowym rynku usług cateringowych.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE