LIFESTYLE Żywienie

Delikatny smak na wyciągnięcie ręki, czyli Flaczki cielęce od marki SmakMAK

Data publikacji: 2018-01-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Delikatny smak na wyciągnięcie ręki, czyli Flaczki cielęce od marki SmakMAK
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Zimą coraz chętniej skłaniamy się ku daniom treściwym, które pomogą wyrównać bilans cieplny.

Delikatny smak na wyciągnięcie ręki, czyli Flaczki cielęce od marki SmakMAK LIFESTYLE, Żywienie - Zimą coraz chętniej skłaniamy się ku daniom treściwym, które pomogą wyrównać bilans cieplny.

Zimą coraz chętniej skłaniamy się ku daniom treściwym, które pomogą wyrównać bilans cieplny. Jedna z propozycji marki SmakMAK – Flaczki cielęce doskonale wpiszą się w zimowe menu, a dzięki delikatnemu smakowi szczególnie trafią w podniebienia najmłodszych smakoszy oraz seniorów. Delikatny smak receptą na sukces Są takie potrawy, które muszą znaleźć się w zimowym jadłospisie. To te, które zapewnią odpowiedni bilans kaloryczny, rozgrzeją, a ponadto wyróżnią się doskonałym smakiem. Tak prezentują się Flaczki cielęce SmakMAK, których receptą na sukces jest delikatny, niepowtarzalny smak, od lat gromadzący rzeszę miłośników. Stworzone z najwyższej jakości składników, tylko od sprawdzonych dostawców, są gwarancją niezapomnianych wrażeń smakowych. Flaczki cielęce zamknięte w 800 g opakowaniu wzbogaconym o nową, niezwykle estetyczną i czytelną szatę graficzną mogą poszczycić się niską zawartością tłuszczu – tylko 2 g na 100 g produktu. Odpowiednie doprawienie potrawy, bazowanie na tradycyjnych recepturach i staranność wykonania sprawiają, że konsumenci chętnie skłaniają się ku gotowemu produktowi, który spełnia ich oczekiwania. Z uwagi na ich delikatny, niecodzienny smak świetnie sprawdzą się w menu najmłodszych smakoszy a także starszych koneserów tradycyjnej, polskiej kuchni.   SmakMAK Flaczki cielęce Gramatura: 800g Cena: 9,99 zł   Wyczerpujące informacje o pełnej ofercie przysmaków od firmy SMAKMAK znaleźć można na stronie internetowej www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Delikatny smak na wyciągnięcie ręki, czyli Flaczki cielęce od marki SmakMAK LIFESTYLE, Żywienie - Zimą coraz chętniej skłaniamy się ku daniom treściwym, które pomogą wyrównać bilans cieplny.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie