LIFESTYLE Żywienie

Dwie potrawy na raz? Piekarniki z technologią Split&Cook

Piekarnik z technologią Split&Cook, to nowy kuchenny pomocnik oferowany przez markę Beko, który ułatwi gotowanie dla całej rodziny. Dzięki specjalnemu separatorowi, piekarnik pozwala na przygotowanie dwóch kompletnie różnych potraw

Data publikacji: 2018-08-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dwie potrawy na raz? Piekarniki z technologią Split&Cook
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Piekarnik z technologią Split&Cook, to nowy kuchenny pomocnik oferowany przez markę Beko, który ułatwi gotowanie dla całej rodziny. Dzięki specjalnemu separatorowi, piekarnik pozwala na przygotowanie dwóch kompletnie różnych potraw jednocześnie.

Dwie potrawy na raz? Piekarniki z technologią Split&Cook LIFESTYLE, Żywienie - Piekarnik z technologią Split&Cook, to nowy kuchenny pomocnik oferowany przez markę Beko, który ułatwi gotowanie dla całej rodziny. Dzięki specjalnemu separatorowi, piekarnik pozwala na przygotowanie dwóch kompletnie różnych potraw jednocześnie.

Łosoś, wytrawna tarta szpinakowa czy jabłecznik przygotowane w tym samym czasie? Teraz to możliwe! Przyrządzanie posiłków dla rodziny, w której znajdziemy zarówno niejadka, wegetariankę czy smakosza ryb nie będzie już problemem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców wybrednych maluchów czy też dużych rodzin o różnych gustach kulinarnych, Beko stworzyło piekarnik z technologią Split&Cook, która pomoże w przygotowaniu nawet najróżniejszych zestawień potraw w tym samym czasie. Wybierając dwie różne temperatury i dwa różne czasy pieczenia możesz mieć pewność, że posiłki będą smaczne i odpowiednio upieczone, a specjalny separator sprawi, że zapachy i tym samym smaki nie zmieszają się.  Nieskończoność możliwości Nowoczesny kształt i design, oraz dotykowy wyświetlacz w języku polskim to nie jedyne zalety piekarnika Beko. Marka wykorzystując nowoczesne technologie wyposażyła piekarnik w prowadnice teleskopowe, które ułatwiają wkładanie i wyjmowanie potraw z piekarnika, co czyni ten kuchenny sprzęt bezpieczniejszym w eksploatacji. Łatwość użycia przekłada się również na łatwość czyszczenia. Katalityczny system czyszczenia sprawia, że nawet najtrudniejsze zabrudzenia są łatwiejsze do usunięcia co pozwala na zaoszczędzenie czasu i energii. Piekarnik wzbogacony w technologię Split&Cook  sprawdzi się zarówno jako sprzęt kuchenny jak i stylowy dodatek do nowoczesnych kuchennych wnętrz. Sugerowana cena:  Model BVR34500BGMS – 2299 Zł, Model BVM35500XMS – 2099 Zł Chcesz poznać zdrowe przepisy, które możesz przyrządzić szybko? Odwiedź koniecznie stronę www.beko.pl/jedzjakmistrz, gdzie znajdziesz przepisy stworzone wspólnie z piłkarzami i dietetykami FC Barcelona. Dodatkowe informacje o marce BEKO Beko to druga największa w Europie marka, która w swojej ofercie posiada wszystkie niezbędne sprzęty domowe m.in.: pralki, lodówki, piekarniki, zmywarki do naczyń, telewizory czy kuchenki elektryczne. Od 2014 roku oficjalny sponsor klubu piłkarskiego FC Barcelona, a od 1 lipca 2018 roku – jego Główny Partner. W 2018 roku Beko zainicjowało kampanię społeczną „Jedz jak Mistrz” z udziałem piłkarzy FCB, która ma na celu pomoc rodzicom w zdrowszym żywieniu dzieci (www.beko.pl/jedzjakmistrz).  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dwie potrawy na raz? Piekarniki z technologią Split&Cook LIFESTYLE, Żywienie - Piekarnik z technologią Split&Cook, to nowy kuchenny pomocnik oferowany przez markę Beko, który ułatwi gotowanie dla całej rodziny. Dzięki specjalnemu separatorowi, piekarnik pozwala na przygotowanie dwóch kompletnie różnych potraw jednocześnie.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy