Soki

Ekologiczny sok wieloowocowy rozgrzewający

Wrocław, 8.11.2015 INFORMACJA PRASOWA MARKA: RABENHORST ASORTYMENT: GRZANIEC OWOCOWY BIO (BEZALKOHOLOWY) – 750 ml (NOWOŚĆ) NA CHŁODNE WIECZORY – BEZALKOHOLOWY GRZANIEC OWOCOWY BIO MARKI RABENHORST

Wrocław, 8.11.2015

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: RABENHORST
ASORTYMENT: GRZANIEC OWOCOWY BIO (BEZALKOHOLOWY) – 750 ml (NOWOŚĆ)

NA CHŁODNE WIECZORY – BEZALKOHOLOWY GRZANIEC OWOCOWY BIO MARKI RABENHORST

Niemiecka marka Rabehorst, producent wysokojakościowych i ekologicznych soków owocowych, znanych na całym świecie, nieustannie rozszerza swoje portfolio produktowe. Z uwagi na zbliżające się chłodne zimowe wieczory, do polskiej sieci sprzedaży wprowadzony został właśnie nowy, ekologiczny sok wieloowocowy – rozgrzewający GRZANIEC OWOCOWY BIO (bezalkoholowy).

GRZANIEC OWOCOWY BIO to aromatyczna kompozycja owoców dzikiego bzu, jabłek, czerwonych winogron, aceroli, soku cytrynowego i miodu, wzbogacona naturalnym ekstraktem z płatków dzikiego bzu oraz wyciągiem z goździków i cynamonu. Produkt skomponowany został z owoców naturalnie bogatych w przeciwutleniacze oraz witaminę C, dzięki czemu już jedna szklanka zaspokaja dzienne zapotrzebowanie na ten niezwykle wszechstronny i potrzebny związek. Wszystkie owoce, użyte w procesie produkcji GRZAŃCA OWOCOWEGO BIO marki Rabenhorst, pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych, sok zaś powstał w procesie wolnego tłoczenia na zimno, dzięki czemu zachowuje wartości odżywcze świeżych owoców i ich wyrazisty, aromatyczny smak. Bardzo wysoka zawartość świeżych owoców (aż 97%!) w połączeniu z delikatnymi nutami korzennymi sprawia, że GRZANIEC OWOCOWY BIO ma przyjemny, zrównoważony smak, doceniany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych, chcący cieszyć się aromatycznym, gorącym napojem bez alkoholu. Nadaje się do picia zarówno do picia na zimno, jak i na ciepło – wówczas należy podgrzewać go powoli, delikatnie mieszając, by nie doprowadzić do gotowania.

GRZANIEC OWOCOWY BIO (bezalkoholowy) RABENHORST, jak wszystkie produkty marki, butelkowany jest w ciemne szkło, które chroni cenną zawartość przed promieniami słońca.

www.victualia.pl

Marka: Rabenhorst
Pojemność: 750 ml
Cena: ok. 14,5 zł.
Importer: Victualia Saluber

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy