LIFESTYLE Żywienie

Energetyczne i apetyczne drugie śniadanie z marką Graal

Data publikacji: 2018-02-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Energetyczne i apetyczne drugie śniadanie z marką Graal
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Drugie śniadanie jest bardzo często niedocenianym i pomijanym posiłkiem w naszej diecie. Włączenie go na stałe do codziennego menu niesie za sobą wiele korzyści, a przygotowanie wcale nie musi być czasochłonne i skomplikowane.

Energetyczne i apetyczne drugie śniadanie z marką Graal LIFESTYLE, Żywienie - Drugie śniadanie jest bardzo często niedocenianym i pomijanym posiłkiem w naszej diecie. Włączenie go na stałe do codziennego menu niesie za sobą wiele korzyści, a przygotowanie wcale nie musi być czasochłonne i skomplikowane.

 Marka Graal proponuje Filety z makreli bez skóry, które będą idealnym rozwiązaniem na drugie śniadanie i zapewnią pełnowartościowy i zdrowy posiłek.. Drugie śniadanie powinno stanowić od 5 do 10% naszego dziennego zapotrzebowania kalorycznego i dostarczyć nam energii na kilka godzin do pracy czy nauki. Pominięcie tego posiłku powoduje kilkugodzinną przerwę pomiędzy śniadaniem, a obiadem, co za tym idzie, poczucie głodu, które nie wpływa dobroczynnie ani na nasz organizm, ani samopoczucie. Zwykle tłumaczymy się brakiem czasu i decydujemy się na gotową niezdrową przekąskę, którą spożywamy w biegu, nie myśląc o tym, jakie efekty niesie za sobą takie odżywianie. Spożywanie wysokoprzetworzonych produktów, z wysoką zawartością cukru, będzie skutkować w przyszłości problemami z dodatkowymi kilogramami. Zamiast sięgać po batonik czy chrupki, proponujemy postawić na ryby np. Filety z makreli bez skóry od marki Graal w dwóch wariantach: w sosie pomidorowym oraz w oliwie z oliwek extra virgin. Warto podkreślić, że produkt jest bezglutenowy i bez konserwantów. To idealne rozwiązanie dla konsumentów o wysublimowanym guście szukających zdrowych i delikatnych propozycji na drugie śniadanie. Filety to najdelikatniejsza część z makreli, która wyróżnia się wysoką zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych OMEGA-3 i OMEGA-6, wpływających pozytywnie na układ nerwowy i poziom cholesterolu w organizmie człowieka, a ponadto wspomagających pracę mózgu i działających przeciwbólowo. Mięso makreli jest jeszcze bardziej delikatne i subtelne, gdyż jest pozbawione skóry, dzięki czemu produkt dosłownie rozpływa się w ustach. Filety z makreli bez skóry od Graal możesz wzbogacić pełnoziarnistym pieczywem lub warzywami i stworzyć kolorową, zdrową sałatkę. Dodatkowo, wygodne i hermetyczne opakowanie w postaci puszki, nie wymaga specjalnego przechowywania produktu np. w lodówce i pozwala nam zabrać nasz zdrowy posiłek wychodząc z domu. Filety z makreli bez skóry od Graal: w oliwie z oliwek extra virgin oraz w sosie pomidorowym Cena: 6,50 zł/110 g Życzymy pysznych i wartościowych drugich śniadań!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Energetyczne i apetyczne drugie śniadanie z marką Graal LIFESTYLE, Żywienie - Drugie śniadanie jest bardzo często niedocenianym i pomijanym posiłkiem w naszej diecie. Włączenie go na stałe do codziennego menu niesie za sobą wiele korzyści, a przygotowanie wcale nie musi być czasochłonne i skomplikowane.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie