Aktualności kulinarne Produkty

Fix Knorr Chili con carne – Niech Cię pochłonie meksykański smak

Szefowie kuchni Knorr proponują nowy pyszny przepis na danie meksykańskie z wykorzystaniem Fixu Chili con carne. Dzięki idealnej kompozycji ziół i warzyw na stole zagości tradycyjny meksykański

Data publikacji: 2014-02-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Fix Knorr Chili con carne – Niech Cię pochłonie meksykański smak
Kategoria: Aktualności kulinarne , Produkty , , ,

Szefowie kuchni Knorr proponują nowy pyszny przepis na danie meksykańskie z wykorzystaniem Fixu Chili con carne. Dzięki idealnej kompozycji ziół i warzyw na stole zagości tradycyjny meksykański smak.
Aktualności kulinarne , Produkty , , , - Fix Knorr Chili con carne - Niech Cię pochłonie meksykański smak

Szefowie kuchni Knorr proponują nowy pyszny przepis na danie meksykańskie z wykorzystaniem Fixu Chili con carne. Dzięki idealnej kompozycji ziół i warzyw na stole zagości tradycyjny meksykański smak.

Chili con carne – tradycyjne mięsne danie kuchni meksykańskiej o wyczuwalnym smaku papryki i intensywnej barwie, którą nadają jej pyszne pachnące słońcem pomidory. I coś jeszcze – odpowiedni dobór przypraw, który odpowiada za ten charakterystyczny, pikantny smak potrawy. O tym wszystkim pamiętali szefowie kuchni Knorr, tworząc Fix Chili con carne. Wybrali najwyższej jakości składniki: warzywa, zioła i przyprawy, które zostały ususzone. W rezultacie powstała aromatyczna kompozycja suszonych pomidorów, papryki, cebuli oraz idealnie skomponowanych przypraw, między innymi imbiru, tymianku, chili, kolendry, pieprzu i kminu. Dzięki niej także w domowej kuchni z łatwością osiągniemy prawdziwy meksykański smak chili con carne. Jak przygotować danie?

Patelnie w dłoń!

Z Fixem Knorr Chili con carne przygotujesz pyszne danie dla czteroosobowej rodziny – w sam raz na obiad, który w szary zimowy dzień przywoła gorące smaki zza Oceanu. Potrzebujemy 300 gramów mielonego mięsa, które podsmażamy na patelni z cebulą. Dodajemy kukurydzę i fasolę. Teraz czas na Fix Chili con carne – dzięki niemu dodasz do potrawy wszystkie potrzebne, idealnie dobrane zioła i przyprawy. Po kilku minutach danie gotowe! Podajemy je z ryżem lub chipsami nachos. Dokładny przepis szefów kuchni Knorr znajdziemy na opakowaniu produktu.

Wiele innych przepisów na dania z Fix Knorr Chili con carne oraz informacji na temat potraw rodem z Meksyku znajdziemy w specjalnej sekcji poświęconej kuchni meksykańskiej na portalu www.przepisy.pl.

A to już wiesz?  Od ziemniaka do bohatera, czyli Światowy Dzień Frytek

Idą zmiany

Fix Knorr Chili con carne zyskał teraz nową szatę graficzną. Doskonale dobrana mieszanka ziół i przypraw zamknięta jest w eleganckim opakowaniu, które dzięki wyrazistej kolorystyce łatwiej znajdziemy na półce. Smakowite danie, którego zdjęcie przyciąga nasz wzrok, przygotujemy teraz szybko i prosto w zaciszu domowej kuchni. To na pewno się uda!

Sugerowana cena detaliczna:

2,89 PLN

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Aktualności kulinarne , Produkty , , , - Fix Knorr Chili con carne - Niech Cię pochłonie meksykański smak
Hashtagi: #Aktualności kulinarne , #Produkty , , ,

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy