Daniagotowe

Hummus Oliwkowy – smakuje niepospolicie, będąc jednocześnie nieodkrytą skarbnicą witamin i składników mineralnych

http://www.eko.radom.com.pl/ppe/img/76_logo%20Primavika.jpg Wrocław, 2.07.2014 INFORMACJA PRASOWA MARKA: Primavika ASORTYMENT: HUMMUS OLIWKOWY HUMMUS OLIWKOWY Primavika ? zdrowa, oryginalna fuzja smaków wschodu i południa Dzięki zaangażowaniu marki PRIMAVIKA

http://www.eko.radom.com.pl/ppe/img/76_logo%20Primavika.jpg Wrocław, 2.07.2014

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: Primavika
ASORTYMENT: HUMMUS OLIWKOWY

HUMMUS OLIWKOWY Primavika ? zdrowa, oryginalna fuzja smaków wschodu i południa

Dzięki zaangażowaniu marki PRIMAVIKA w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych Polaków, promocję zdrowej, wartościowej a jednocześnie smacznej i urozmaicającej codzienne menu żywności, na rodzimy rynek trafił HUMMUS OLIWKOWY Primavika.

Hummus Oliwkowy Primavika jest sporządzany w myśl receptury, według której przygotowywana jest oryginalnie ta jedna z najpopularniejszych arabskich przekąsek. Hummus Oliwkowy Primavika powstaje przede wszystkim z cieciorki, sezamu i wyrazistych przypraw (ocet winny, czosnek, sól), co sprawia, że smakuje niepospolicie, będąc jednocześnie nieodkrytą skarbnicą witamin i składników mineralnych (m.in. B, E, C, potasu, wapnia, magnezu czy kwasu foliowego). Dzięki charakterystycznemu aromatowi i zawartości oliwek, Hummus Primavika jest wyśmienitym produktem, który szczególnie przypadnie do gustu amatorom orientalnych smaków. Jest intensywny, wyrazisty, syty i ma kremową, plastyczną konsystencję, dlatego stosowany jest nie tylko do smarowania pieczywa – świetnie sprawdza się jako farsz, dip do wszelkich warzyw ? zwłaszcza grillowanych ? oraz dodatek do tortilli, czy mini kanapek z krakersów. Hummus oliwkowy Primavika, jak wszystkie produkty marki, powstał z miłości do zdrowego jedzenia i zawiera tylko naturalne składniki. Jest świetną propozycją, która urozmaici codzienne menu stwarzając nowe możliwości kulinarne i wprowadzi zupełnie nowy smak.

Hummus oliwkowy
Hummus oliwkowy marki Primavika znaleźć można w szklanych, zakręcanych słoiczkach o wadze netto 160 g. Komunikatywne, przejrzyste w kompozycji i formie etykiety oraz szklane, bliskie naturze opakowanie podkreślają naturalność produktu, zachęcając do zdrowych, kulinarnych podróży z powiewem orientu w tle. Warto spróbować!

www.primavika.pl

Marka: PRIMAVIKA

Pojemność: 160 g

Cena: ok 6 zł

A to już wiesz?  FRoSTA dla sportowca

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy