Daniagotowe

Kluski na parze

Wrocław, 01.06.2017
INFORMACJA PRASOWA
MARKA: JAWO
PRODUKT: Kluski na parze 350g. Produkt głęboko mrożony.

Kluski na parze JAWO

Kluski na parze to doskonały pomysł na szybki i smaczny obiad. Jest to tradycyjne danie, które w zależności od regionu Polski znane jest również pod innymi nazwami np. pampuchy, parowce czy kluski drożdżowe. Wyglądem przypominają bułki, przygotowuje się je z ciasta drożdżowego, które następnie gotuje się na parze. To sycąca propozycja, która urozmaici codzienne menu świetnie zastępując ziemniaki.
Kluski na parze Jawo mają delikatne, puszyste ciasto, a po ugotowaniu są sprężyste, aromatyczne, pulchne i miękkie. Wspaniale smakują zarówno serwowane na słodko np. polane roztopionym masłem i oprószone cukrem oraz cynamonem, jak i w wersji wytrawnej z pikantnym gulaszem wołowym, czy sosem pieczarkowym.
Kluski Jawo przygotowuje się błyskawicznie, wystarczy podgrzać je na parze pod przykryciem lub w kuchence mikrofalowej, są gotowe w 3 minuty.
Warto podkreślić, że w składzie produktu nie ma żadnych substancji konserwujących ani barwników.

Firma: Jawo Sp. z o.o.
Produkt: Kluski na parze
Gramatura: 350 g
Cena: ok. 4,5 zł.

* Jawo Sp. z o.o. to znany polski producent dań mrożonych przygotowywanych na bazie mąki i ziemniaków. Specjalizuje się w ręcznej produkcji dań mrożonych, m.in. pierogów, knedli, kopytek, klusek, krokietów i naleśników. W ofercie detalicznej Jawo znajduje się kilkadziesiąt pozycji. Misją firmy jest produkowanie smacznej i zdrowej żywności. Produkty Jawo nie zawierają sztucznych konserwantów, tłuszczów roślinnych utwardzonych i przygotowane są według sprawdzonych receptur ze składników najwyższej jakości, pozyskiwanych od renomowanych producentów. Wg badań polskiego rynku spożywczego prowadzonych przez firmę Nielsen Jawo jest w czołówce producentów mających najwyższe udziały rynkowe w kategorii produktów na bazie mąki i ziemniaków. Firma była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana w wielu konkursach branżowych.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy