LIFESTYLE Żywienie

Kulinarny początek wakacji z Silesia City Center

Początek wakacji zapowiada się pysznie – już w najbliższy weekend na Placu Słonecznym będzie można rozsmakować się w kuchni z całego

Data publikacji: 2018-06-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kulinarny początek wakacji z Silesia City Center
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Początek wakacji zapowiada się pysznie – już w najbliższy weekend na Placu Słonecznym będzie można rozsmakować się w kuchni z całego świata!

Kulinarny początek wakacji z Silesia City Center LIFESTYLE, Żywienie - Początek wakacji zapowiada się pysznie – już w najbliższy weekend na Placu Słonecznym będzie można rozsmakować się w kuchni z całego świata!

Początek wakacji zapowiada się pysznie – już w najbliższy weekend na Placu Słonecznym będzie można rozsmakować się w kuchni z całego świata! Foodtrucki zaparkują przed Silesia City Center w dniach 22-24 czerwca, a prawdziwie wakacyjny klimat podkreśli muzyka na żywo. Moc aromatów, kolorów i pozytywnych doznań gwarantowana.  Końcówka czerwca w Silesia City Center upłynie pod znakiem dobrego smaku i atrakcji w  wakacyjnym stylu. Wszyscy, którzy w najbliższy weekend odwiedzą Centrum, będą mogli skosztować przysmaków z całego świata, wybierając dania z wyselekcjonowanej oferty katowickich Foodtrucków. W menu kuchni na kołach pojawią się̨ autorskie, wyjątkowe dania, przygotowywane na bieżąco ze świeżych, najwyższej jakości składników. Od amerykańskich burgerów, poprzez belgijskie frytki, meksykańskie burrito, aż̇ po lody tajskie i bąbelkowe gofry. Amatorzy polskich smaków również znajdą coś dla siebie – będą̨ ręcznie robione pierogi i zapiekane ziemniaki pod każdą postacią. A oprócz tego bajgle, hot dogi, ryby i owoce morza. Nikt z Silesii nie wyjdzie głodny. Nie zapominamy o najmłodszych, których na pewno ucieszą zwierzaki z waty cukrowej i gigantyczne bańki mydlane.  Animatorzy zapewnią dzieciom moc dodatkowych atrakcji. Kulinarna magia zawładnie Silesia City Center! Zapraszamy do spędzenia pierwszego wakacyjnego weekendu w towarzystwie dobrego smaku. Zlot SK FOOD TRUCK potrwa od piątku do niedzieli w godzinach 11.00 – 21.00. Więcej szczegółów znajduje się na profilu FB SK-Food Truck i na stronie wydarzenia.    

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kulinarny początek wakacji z Silesia City Center LIFESTYLE, Żywienie - Początek wakacji zapowiada się pysznie – już w najbliższy weekend na Placu Słonecznym będzie można rozsmakować się w kuchni z całego świata!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy