LIFESTYLE Żywienie

Michel Moran pokazuje jak ułatwić sobie życie z piekarnikiem Dual Cook Flex

W nowej digitalowej kampanii Samsung znany szef kuchni Michel Moran w krótkich filmach dzieli się z widzami pomysłami, jak korzystając z pomocy urządzeń Samsung mieć więcej radości z

Data publikacji: 2018-06-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Michel Moran pokazuje jak ułatwić sobie życie z piekarnikiem Dual Cook Flex
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

W nowej digitalowej kampanii Samsung znany szef kuchni Michel Moran w krótkich filmach dzieli się z widzami pomysłami, jak korzystając z pomocy urządzeń Samsung mieć więcej radości z gotowania.

Michel Moran pokazuje jak ułatwić sobie życie z piekarnikiem Dual Cook Flex LIFESTYLE, Żywienie - W nowej digitalowej kampanii Samsung znany szef kuchni Michel Moran w krótkich filmach dzieli się z widzami pomysłami, jak korzystając z pomocy urządzeń Samsung mieć więcej radości z gotowania.

Gotowanie jest źródłem wielu radości – między innymi daje satysfakcję z tworzenia, rozkosz z unoszącego się w domu aromatu, aż po zadowolenie na twarzach naszych bliskich, gdy kosztują przygotowanych przez nas pyszności. W nowej digitalowej kampanii Samsung znany szef kuchni Michel Moran w krótkich filmach dzieli się z widzami pomysłami, jak korzystając z pomocy urządzeń Samsung mieć tej radości jeszcze więcej. W ramach nowej kampanii Samsung przygotował dla internautów 8 odcinkową serię filmów, w których znany i wybitny szef kuchni Michel Moran opowiada o użyteczności sprzętów AGD tej marki. Część z nich, która została już udostępniona w sieci, prezentuje zalety gotowania z użyciem najnowszej propozycji tego producenta – piekarnikiem Dual Cook Flex™. Jego innowacyjność polega na tym, że został wyposażony w specjalny separator Dual Cook umieszczony wewnątrz urządzenia i dzielone drzwi Flex Door, które pozwalają na otwieranie połowy lub całego piekarnika w zależności od potrzeb. Co daje połączenie tych dwóch technologii? Możliwość przygotowywania dwóch potraw jednocześnie w odmiennych temperaturach i trybach, a tym samym oszczędność czasu i energii. I właśnie pomysły na takie dwudaniowe menu prezentuje w filmach Michel. Nowa kampania Samsung ma na celu zbudowanie świadomości dotyczącej pojawienia się innowacyjnego piekarnika na rynku i zachęcenie Polaków do rozwijania swoich kulinarnych talentów. Dzięki technologiom Samsung, które powstają we współpracy z wybitnymi kucharzami z Club des Chefs, coraz łatwiej przygotowywać nam mistrzowskie dania we własnej kuchni. Przy projekcie pracowały agencje Prospero Film & Media, VML oraz Starcom. Nagrania odbyły się w Cook Story by Samsung na warszawskim Wilanowie, w którym najlepsi szefowie kuchni z Polski prowadzą otwarte warsztaty kulinarne. Trzy pierwsze filmy kampanii są już dostępne na oficjalnym kanale Samsung Polska na portalu YouTube. Kolejne zostaną opublikowane wkrótce.   Odc. 1. Niezależne pieczenie – https://www.youtube.com/watch?v=iATcVyV1hyA&feature=youtu.be Odc. 2.  Separacja aromatu – https://www.youtube.com/watch?v=NwDiUwJEI5o&feature=youtu.be  Odc. 3. Czyszczenie pyrolizą – https://www.youtube.com/watch?v=XRJq2lFMArE

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Michel Moran pokazuje jak ułatwić sobie życie z piekarnikiem Dual Cook Flex LIFESTYLE, Żywienie - W nowej digitalowej kampanii Samsung znany szef kuchni Michel Moran w krótkich filmach dzieli się z widzami pomysłami, jak korzystając z pomocy urządzeń Samsung mieć więcej radości z gotowania.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy