Smacznego

„Musujące jabłko” marki Bracia Sadownicy

Informacja prasowa BRACIA SADOWNICY 25 czerwca 2018 r. „Musujące jabłko” marki Bracia Sadownicy Nowe limitowane smaki Musujące orzeźwienie, prosta receptura, naturalny smak… Takie jest „Musujące

Informacja prasowa BRACIA SADOWNICY
25 czerwca 2018 r.

„Musujące jabłko” marki Bracia Sadownicy
Nowe limitowane smaki

Musujące orzeźwienie, prosta receptura, naturalny smak… Takie jest „Musujące Jabłko” Braci Sadowników – napój z tłoczonego na zimno soku, z wodą i bąbelkami – bez dodatku cukru, barwników i konserwantów. W nowych, limitowanych wersjach Bracia Sadownicy połączyli słodycz jabłka ze świeżością cytryny i soczystością wiśni. W tym składzie nic nas nie zaskoczy – znajdziemy tu tylko tłoczone jabłko, cytrynę i wiśnię oraz wodę i bąbelki.

„Sad to nasz dom…” – tak mówią o sobie Bracia Sadownicy. To tutaj, wśród rzędów jabłoni w Śmiłowicach, toczy się ich życie. W tej rodzinie wiedza o jabłkach była przekazywana z pokolenia na pokolenie. Towarzyszą jej pasja i doświadczenie, które pozwalają wydobywać z natury to, co najlepsze. Bracia Sadownicy to rzemieślnicy, którzy wierzą, że to, co naturalne, nie wymaga dodatkowych zabiegów. Używają tylko tego, co dobrze znają. Napoje Braci Sadowników powstają dzięki ich codziennej pracy w sadzie i mają prosty skład – bez dodatku cukru, barwników i aromatów.

Do rodziny „Musującego Jabłka” dołączyły dwa nowe, limitowane smaki – „Musujące Jabłko i cytryna” oraz „Musujące Jabłko i wiśnia”. Zawierają wyłącznie tłoczone na zimno soki – z jabłka, cytryny i wiśni oraz wodę i bąbelki – dla większego orzeźwienia. Nuty cytryny dają rześkość, nie przytłaczają naturalnej słodyczy jabłka i doskonale się z nim komponują. Wiśnia przynosi na myśl smak pełni lata, a jej wyrazistość dodaje charakteru.

Napoje dostępne są w opakowaniach przyjaznych środowisku – szklanych butelkach z kapslem typu twist-off.

Bracia Sadownicy Musujące Jabłko i cytryna
Bracia Sadownicy Musujące Jabłko i wiśnia
Cena: ok. 4 zł/275 ml
Limitowane smaki dostępne w sklepach sieci Lidl.

Więcej informacji na temat produktu i marki Bracia Sadownicy na www.braciasadownicy.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy