Mrożonki

Najwyższej jakości grzyby i owoce leśne

Wrocław, 4.12.2014 INFORMACJA PRASOWA MARKA: Devaldano ASORTYMENT: mrożone BOROWIKI (kostka) z pomysłem DEVALDANO 250 g- NOWOŚĆ NOWOŚĆ !!! Mrożone BOROWIKI (pokrojone w kostkę) z pomysłem

Wrocław, 4.12.2014

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: Devaldano
ASORTYMENT: mrożone BOROWIKI (kostka) z pomysłem DEVALDANO 250 g- NOWOŚĆ

NOWOŚĆ !!! Mrożone BOROWIKI (pokrojone w kostkę) z pomysłem DEVALDANO ? aromatyczne dary lasu zawsze pod ręką, gdy ich potrzebujesz

Oferta marki Devaldano, od lat dostarczającej na polskie stoły najwyższej jakości grzyby i owoce leśne, poszerzyła się o Mrożone borowiki pokrojone w kostkę – kolejną nowość z serii Mrożonki z Pomysłem.

Mrożone borowiki pokrojone w kostkę Devaldano powstały z myślą o wysokich wymaganiach współczesnego konsumenta oraz w trosce o jego czas spędzany w kuchni. Dzięki swojej mrożonej formie, są łatwe w przechowywaniu, nie tracą świeżości oraz wartości odżywczych, a do tego są szybkie, wygodne i banalnie proste w przygotowaniu. Borowiki zostały pokrojone w kostkę by maksymalnie skrócić i usprawnić pracę domowego kucharza. W 250 gramowym opakowaniu znajdują się najwyższej jakości borowiki, najszlachetniejsze z występujących u nas leśnych specjałów, które natychmiast po zbiorach oczyszczono, pokrojono i zamrożono. Dzięki temu borowiki Devaldano zachowują maksymalną świeżość, pełnię smaku i zapachu, a także zawarte w nich wartości odżywcze i witaminy.

Borowik Front warstwyMrożone borowiki Devaldano to produkt niezastąpiony w każdej kuchni ? pozwala oszczędzić czas, dając pewność wyśmienitego aromatu, wspaniałego smaku oraz estetyki serwowanych dań. Nie potrzebują żadnej dodatkowej obróbki – są gotowe do użycia od razu po otwarciu. Co więcej, każdy, komu brakuje pomysłu na grzybową ucztę lub kto chciałby spróbować czegoś nowego, może skorzystać z inspiracji marki ? na opakowaniu produktu znajdują cztery sprawdzone przepisy na zniewalająco pyszne borowiki w śmietanie, domowe ravioli, zrazy z borowikami i aksamitny krem borowikowy.

ZASTOSOWANIE

Gotowanie Do smażenia Gotowanie na parze Do pieczenia

www.devaldano.pl

Marka: Devaldano

Pojemność: 250 g

Sugerowana cena ok. 7,99 zł

*Devaldano to polska marka powołana do życia przez prawdziwych PASJONATÓW NATURY, chcących funkcjonować w zgodzie z jej rytmem oraz dzielić się jej dobrem z innymi. Twórcy Devaldano ukochali sobie przede wszystkim dary lasu, które zbierają z wielką pieczołowitością i tylko z ekologicznie czystych polskich lasów, by następnie konfekcjonować je, tworząc specjały pełne smaku, aromatu i wyjątkowości. Poza suszonymi i mrożonymi darami puszczy, w ofercie marki znaleźć można także smakowite leśne rarytasy w słoiczkach ? w zaskakujących kompozycjach i niebanalnych połączeniach.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy