LIFESTYLE Żywienie

Nowość marki FreeYu – Baton 100 kcal

Data publikacji: 2018-08-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowość marki FreeYu – Baton 100 kcal
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Batony 100 kcal FreeYu to seria trzech, zdrowych, wygodnych w użyciu i szybko zaspokajających głód przekąsek.

Nowość marki FreeYu – Baton 100 kcal LIFESTYLE, Żywienie - Batony 100 kcal FreeYu to seria trzech, zdrowych, wygodnych w użyciu i szybko zaspokajających głód przekąsek.

Mistrzowskie połączenie owoców, orzechów i zbóż składa się na pełnowartościowy smakołyk idealny dla wegan, osób nietolerujących pszenicę oraz dla wszystkich, którzy cenią sobie zdrowe jedzenie. Nowość marki FreeYu (Grupa Otmuchów) batony 100 kcal to zdrowa przekąska odpowiednia dla osób aktywnych, które dużą wagę przykładają do tego, co jedzą. Jeden baton zawiera tylko pięć składników i ma jedynie 100 kcal, a znajdujący się w nim cukier pochodzi wyłącznie ze składu produktów. Ponadto dzięki wygodnemu opakowaniu, batony 100 kcal można zabrać ze sobą wszędzie – do pracy, na rower czy na spotkanie z przyjaciółmi. Batony 100 kcal dostępne są w trzech, smacznych wariantach do wyboru. Kakao, daktyle i banan w batonie Energy Boost zagwarantują solidny zastrzyk energii i dostarczą organizmowi cennych substancji jak błonnik i witaminy. Połączenie daktyli, sezamu i kakao w batonie Just Relax to udany przepis na chwilę odpoczynku. Nasiona kawy i amarantusa w batonie Super Power to energetyczny koktajl, który błyskawicznie doda siły przez treningiem czy w trakcie przerwy w pracy. Marka FreeYu skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie swój własny, niepowtarzalny styl. Hasło i przesłanie marki „Głodni Wolności” to pochwała życia według własnych zasad i realizowania swoich pasji. Marka chce pokazać, że można robić to, co się lubi, a przy okazji żyć zdrowo. Więcej informacji na www.freeyu.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowość marki FreeYu – Baton 100 kcal LIFESTYLE, Żywienie - Batony 100 kcal FreeYu to seria trzech, zdrowych, wygodnych w użyciu i szybko zaspokajających głód przekąsek.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie