Żywność

Nowość od firmy Konspol: pasztecik dla dzieci

Nowy Sącz, 15 stycznia 2019 r.

Nowość od firmy Konspol: pasztecik dla dzieci

Firma Konspol rozszerza swoją linię produktową dedykowaną najmłodszym. Tym razem do linii Żarłaki dołącza pasztecik z królikiem. Charakteryzuje go przyjazna szata graficzna i wyjątkowy smak, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym maluchom. To doskonałe uzupełnienie oferty marki o kolejne produkty z czystą etykietą.

Pasztecik przyjazny dzieciom
Pasztecik z królikiem z linii Żarłaki to wyjątkowy smak stworzony z myślą o najmłodszych. Nowość od marki Konspol to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie konsumentów, którzy szukają produktów bez sztucznych dodatków. Pasztet dzięki swojej konsystencji idealnie sprawdzi się na pachnących i apetycznych kanapkach.

Tę pożywną i zdrową przekąskę szczególnie docenią Ci, dla których ważne są walory smakowe. Cechą szczególną produktu jest jego dobry skład – mięso z kurczaka z dodatkiem delikatnego i bardzo zdrowego, polecanego szczególnie małym dzieciom mięsa z królika, które charakteryzuje się wysoką zawartością białka a niską zawartością tłuszczu i cholesterolu. Co ważne – pasztet nie zawiera dodanych konserwantów, glutenu oraz laktozy. Pozostałymi produktami z linii Żarłaki są kabanosy z kurczaka, polędwica z kurczaka i parówki.

Gramatura: 110 g

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy