LIFESTYLE Żywienie

Pan Pomidor z porcją ciepła na warszawskich ulicach

20 lutego br. Pan Pomidor - właściciel marki świeżych zup, rozpoczął misję zimowego rozgrzewania Warszawiaków. Akcję samplingową „Porcja ciepła od Pana Pomidora” zainicjowano wśród łyżwiarzy na lodowisku na Rynku Starego

Data publikacji: 2018-03-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Pan Pomidor z porcją ciepła na warszawskich ulicach
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

20 lutego br. Pan Pomidor – właściciel marki świeżych zup, rozpoczął misję zimowego rozgrzewania Warszawiaków. Akcję samplingową „Porcja ciepła od Pana Pomidora” zainicjowano wśród łyżwiarzy na lodowisku na Rynku Starego Miasta.

Pan Pomidor z porcją ciepła na warszawskich ulicach LIFESTYLE, Żywienie - 20 lutego br. Pan Pomidor - właściciel marki świeżych zup, rozpoczął misję zimowego rozgrzewania Warszawiaków. Akcję samplingową „Porcja ciepła od Pana Pomidora” zainicjowano wśród łyżwiarzy na lodowisku na Rynku Starego Miasta.

20 lutego br. Pan Pomidor – właściciel marki świeżych zup, rozpoczął misję zimowego rozgrzewania Warszawiaków. Akcję samplingową „Porcja ciepła od Pana Pomidora” zainicjowano wśród łyżwiarzy na lodowisku na Rynku Starego Miasta. Gorące degustacje potrwają w centrum Warszawy do 8 marca, a w tym czasie mieszkańcy stolicy, w drodze do pracy, będą mogli spróbować świeżych, zdrowych i gorących zup tej marki.   Marka Pan Pomidor, zimową akcją degustacyjną chce przekonać warszawiaków do spróbowania gotowych, przygotowanych wyłącznie z naturalnych składników i bez konserwantów zup. „Zależy nam, by nie tylko rozgrzać przechodniów w mroźne dni, ale przede wszystkim przekonać śpieszących się ludzi, że dania gotowe mogą być zdrowe, smaczne i stanowić doskonałe uzupełnienie codziennej diety” – przekonuje Aleksandra Kaszkowiak – Niewola, marketing manager Pan Pomidor & Company.   Degustacje w Warszawie to kolejna odsłona „Porcji ciepła od Pana Pomidora”, którą producent zainicjował w styczniu. Świeże i gorące zupy Pan Pomidor rozgrzewały wówczas i napędzały pozytywną energią wszystkich wolontariuszy MotoOrkiestry Świątecznej Pomocy. Marcowe aktywności marki wspierane będą w mediach społecznościowych oraz działaniami PR, za które odpowiada ConTrust Communication.   Zupy Pan Pomidor to smaczny i w 100% naturalny posiłek, gotowy do zjedzenia w 4 minuty. Wegetariańskie danie dla wszystkich, którzy chcą odżywiać się zdrowo, lekko i smacznie, a nie zawsze mają czas na gotowanie. Zupy są rozlewane na gorąco i zamykane w pojemnikach od razu po nalaniu – tak jak się to robiło dawniej. Nie ma w nich ani grama konserwantów, można je więc podawać także dzieciom. Zupy są do nabycia w sklepach sieci Carrefour, Auchan, E.Leclerc, Żabka, Piotr i Paweł, Organic oraz Tesco.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Pan Pomidor z porcją ciepła na warszawskich ulicach LIFESTYLE, Żywienie - 20 lutego br. Pan Pomidor - właściciel marki świeżych zup, rozpoczął misję zimowego rozgrzewania Warszawiaków. Akcję samplingową „Porcja ciepła od Pana Pomidora” zainicjowano wśród łyżwiarzy na lodowisku na Rynku Starego Miasta.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy