AGD

Profesjonalna pomoc w kuchni

INFORMACJA PRASOWA

Warszawa, 3 października 2014

Profesjonalna pomoc w kuchni

Każda gospodyni wie ile pracy wymaga wyrobienie ciasta drożdżowego albo jak ciężko jest równomiernie wymieszać składniki na pasztet. Wielofunkcyjny robot planetarny MMR-06 ułatwi te zadania, szybko i dokładnie zmiksuje, utrze oraz ubije różne produkty.

Robot planetarny MMR-06
Nowy robot planetarny wyposażony w dużą stalową misę oraz trzy rodzaje przystawek pozwala dokładnie wymieszać różne rodzaje produktów. Posiada płynną regulację obrotów i zabezpieczenie przed włączeniem w przypadku nieprawidłowego montażu.

Firma MPM dla wszystkich, którzy lubią domowe ciasta, majonezy czy pasztety przygotowała profesjonalny robot planetarny MMR-06. Obrót mieszadeł wokół własnej osi oraz po okręgu misy przypomina ruch planet wokół Słońca i stąd nazwa ? planetarny. Mieszanie wielokierunkowe zapewnia najszybsze i najdokładniejsze połączenie składników oraz idealne napowietrzenie masy.

Różne produkty potrzebują innej siły i rodzaju mieszania, dlatego robot MPM wyposażony jest w trzy rodzaje mieszadeł. Pierwsze to hak do wyrabiania ciasta drożdżowego, makaronowego lub na faworki. Drugie, przypominające ręczną trzepaczkę służy do ubijania lekkich mas, takich jak śmietana, ciasta biszkoptowe, kremy czy majonezy. Zapewnia ono m.in. ich idealne napowietrzenie. Trzecia, wymienna, płaska końcówka sprawdza się przy wieloskładnikowych masach, takich jak mielone mięso, ryby, nadzienia czy gotowane ziemniaki do purée. Wybór odpowiedniej przystawki ułatwiają graficzne wskazówki znajdujące się na obudowie. Dodatkowo płynna regulacja obrotów pozwala precyzyjnie dopasować prędkość do potrzeb przygotowywanego dania.

Profesjonalny robot MPM posiada dużą misę z trwałej stali nierdzewnej wraz z osłoną, która ułatwia dozowanie produktów podczas pracy oraz zabezpiecza przed ubrudzeniem kuchni. Natomiast dołączona, poręczna łopatka pomaga przenieść całość przygotowanej masy na blachę lub do pojemnika.

Nowy robot planetarny MMR-06 zapewnia dokładne mieszanie wszystkich rodzajów składników. W profesjonalny sposób ułatwia przygotowanie zdrowych, domowych ciast, kremów czy farszy.

Robot planetarny MMR-06

Cena: 340 zł

Funkcje:
– Misa ze stali nierdzewnej o pojemności 4,2 l
– Płynna regulacja obrotów
– Ruch planetarny przystawek – idealnie napowietrza masy
– Mieszadło do wyrabiania ciasta drożdżowego, a także makaronowego i na faworki
– Mieszadło do ubijania lekkich mas – produktów, które muszą być dobrze napowietrzone: śmietany, białek, całych jajek, ciast biszkoptowych, kremów maślanych i budyniowych, majonezu.
– Mieszadło do mieszania wieloskładnikowych mas: składników ciast, mielonego mięsa i ryb, pasztetów, ucierania sera na sernik, ubijania gotowanych ziemniaków na purée i gęstych kremów
– Osłona na misę – pozwala łatwiej dozować produkty w czasie pracy urządzenia i ogranicza rozchlapywanie płynnych produktów
– Łopatka
– Zabezpieczenie przed włączeniem przy nieprawidłowym montażu urządzenia
Parametry techniczne:
– 220-240 V 50 Hz
– Moc znamionowa 350 W
– Moc maksymalna 640 W

Informacje na temat firmy MPM

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi. Strategią firmy MPM jest stałe rozszerzanie, ulepszanie oraz dopasowywanie oferty do potrzeb konsumentów.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy