LIFESTYLE Żywienie

Pysznie przywitaj nowy rok… czyli drinki z dodatkiem herbaty

Data publikacji: 2017-12-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Pysznie przywitaj nowy rok… czyli drinki z dodatkiem herbaty
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Zabawa noworoczna kojarzy się wszystkim z tradycyjnymi trunkami, a może warto zmienić swoje przyzwyczajenia i przygotować nowe drinki, które świetnie smakują i co więcej ładnie wyglądają.

Pysznie przywitaj nowy rok… czyli drinki z dodatkiem herbaty LIFESTYLE, Żywienie - Zabawa noworoczna kojarzy się wszystkim z tradycyjnymi trunkami, a może warto zmienić swoje przyzwyczajenia i przygotować nowe drinki, które świetnie smakują i co więcej ładnie wyglądają.

Zabawa noworoczna kojarzy się wszystkim z tradycyjnymi trunkami, a może warto zmienić swoje przyzwyczajenia i przygotować nowe drinki, które świetnie smakują i co więcej ładnie wyglądają. Koktajle można przygotować w niekonwencjonalny sposób, np. na bazie herbaty i można je podać zarówno na zimno jak i na ciepło. Miodowy rum na ciepło Składniki: 1 torebka herbaty Lemon Tea Ahmad Tea London 1 łyżeczka miodu 50ml rumu 1 łyżeczka cynamonu Plasterek cytryny do ozdoby   Sposób przygotowania: Do kubka wsyp cynamon i herbatę Lemon Tea Ahmad Tea London. Zalej wrzątkiem i odstaw na 3 minuty, aby napar się zaparzył. Następnie dodaj rum oraz łyżeczkę miodu ( jeśli herbata będzie za gorzka możesz dodać więcej miodu) i dokładnie wymieszaj. Na koniec kubek możesz ozdobić plasterkiem cytryny. Winna malina na zimno Składniki: 1 torebka herbaty Raspberry Indulgence Ahmad Tea London 50 ml różowego wina 1 łyżka konfitury malinowej 2 mrożone maliny do ozdoby 2 łyżeczki soku z cytryny   Sposób przygotowania: Zaparz torebkę Raspberry Indulgence Ahmad Tea.London. Poczekaj aż napar wystygnie i wlej różowe wino, sok z cytryny, dodaj konfiturę oraz wrzuć mrożone maliny. Wszystko dokładnie wymieszaj. Zielony gin na zimno Składniki: 1 torebka herbaty Green Tea Pure Ahmad Tea London 30 ml ginu 20 ml likieru pomarańczowego kilka plasterków cytryny 2 łyżeczki cukru brązowego   Sposób przygotowania: Zaparz herbatę Green Tea Pure Ahmad Tea London i odstaw do ostygnięcia. Do szklanki z herbatą wlej gin i likier pomarańczowy, dodaj plaster cytryny. Wymieszaj i dosłodź do smaku. Pozostałymi cytrynami możesz przyozdobić kubek. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.ahmadtea.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Pysznie przywitaj nowy rok… czyli drinki z dodatkiem herbaty LIFESTYLE, Żywienie - Zabawa noworoczna kojarzy się wszystkim z tradycyjnymi trunkami, a może warto zmienić swoje przyzwyczajenia i przygotować nowe drinki, które świetnie smakują i co więcej ładnie wyglądają.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie