LIFESTYLE Żywienie

Ryż dziki & parboiled marki Britta – kompozycja idealna

Data publikacji: 2018-05-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ryż dziki & parboiled marki Britta – kompozycja idealna
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Ryż dziki & parboiled marki Britta to niezwykła mieszanka złocistego ryżu praboiled i oryginalnego w smaku ryżu dzikiego.

Ryż dziki & parboiled marki Britta – kompozycja idealna LIFESTYLE, Żywienie - Ryż dziki & parboiled marki Britta to niezwykła mieszanka złocistego ryżu praboiled i oryginalnego w smaku ryżu dzikiego.

Ryż dziki & parboiled marki Britta to niezwykła mieszanka złocistego ryżu praboiled i oryginalnego w smaku ryżu dzikiego. Obie odmiany wyróżniają się cennymi substancjami odżywczymi, a połączone ze sobą stanowią doskonały dodatek do wielu dań, zwłaszcza tych wyrafinowanych. Fuzja smaków i kolorów Charakterystyczny smak mieszanki –  z jednej strony łagodny i delikatny, z drugiej aromatyczny i orzechowy –  wprowadzi do twojej kuchni powiew świeżości i egzotyki. Co więcej, niezwykła kompozycja złocistego ryżu parboiled i oryginalnego w smaku ciemnobrązowego ryżu dzikiego ma korzystny wpływ na nasze zdrowie oraz figurę. Przysmak marki Britta to idealny dodatek do wykwintnych dań – świetnie komponuje się z dziczyzną, rybami, rakami oraz owocami morza. Jest polecany wszystkim miłośnikom nowych smaków. Ryż dostępny jest w wygodnym opakowaniu 2 x 100g.   Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitego ryżu marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.   Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k. Produkt: Ryż dziki & paraboiled marki Britta Opakowanie: 2x100g Cena detaliczna: ok zł. 3,39  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Ryż dziki & parboiled marki Britta – kompozycja idealna LIFESTYLE, Żywienie - Ryż dziki & parboiled marki Britta to niezwykła mieszanka złocistego ryżu praboiled i oryginalnego w smaku ryżu dzikiego.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie