LIFESTYLE Żywienie

„Sałatka bawarska” SmakMAK Fresh – idealny dodatek do dań z grilla

Data publikacji: 2018-05-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: „Sałatka bawarska” SmakMAK Fresh – idealny dodatek do dań z grilla
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Grillowanie na działce czy w ogrodzie to jeden z ulubionych przez Polaków sposobów spędzania wolnego czasu w okresie wiosenno-letnim.

„Sałatka bawarska” SmakMAK Fresh – idealny dodatek do dań z grilla LIFESTYLE, Żywienie - Grillowanie na działce czy w ogrodzie to jeden z ulubionych przez Polaków sposobów spędzania wolnego czasu w okresie wiosenno-letnim.

Grillowanie na działce czy w ogrodzie to jeden z ulubionych przez Polaków sposobów spędzania wolnego czasu w okresie wiosenno-letnim. Nic dziwnego – przyrządzone na ruszcie potrawy zachwycają smakiem i aromatem, a świeże powietrze dodatkowo zaostrza apetyt. Specjalnie z myślą o trwającym sezonie grillowym firma SmakMAK wprowadziła do swojej oferty nowość, apetyczną „Sałatkę bawarską”, która doskonale współgra ze smakiem pieczonej karkówki, kiełbasy czy szaszłyków. Podstawą dobrze skomponowanego menu jest zachowanie rozsądnych proporcji pomiędzy głównym składnikiem dania a dodatkami. Zasada ta dotyczy zarówno codziennych posiłków, jak również takich okazji, jak weekendowe grillowanie. Planując potrawy na przyjęcie w ogrodzie warto zatem zadbać, aby obok mięsnych produktów w menu pojawiła się także odpowiednia porcja warzyw. „Sałatka bawarska” z linii SmakMAK Fresh to propozycja, która doskonale sprawdzi się jako apetyczny i pożywny dodatek do przyrządzanych na ruszcie dań. Jej głównym składnikiem są gotowane ziemniaki, uzupełnione odrobiną cebuli i szczypiorku, a całość doprawiona została znakomitym sosem na bazie majonezu. Taka kompozycja będzie znakomicie współgrała ze smakiem grillowanego mięsa, a dzięki dużej zawartości ziemniaków może również z powodzeniem zastąpić tradycyjny dodatek w postaci pieczywa. Warto tutaj zaznaczyć, że chociaż „Sałatka bawarska” SmakMAK Fresh powstała przede wszystkim z myślą o sezonie grillowym to jednak znakomicie nadaje się ona również na inne okazje. Produkt ten jest bowiem nowoczesną wariacją na temat klasycznej sałatki ziemniaczanej – znanego i lubianego przysmaku. Pyszna i aromatyczna „Sałatka bawarska” to najnowsza propozycja spod znaku SmakMAK Fresh, czyli z linii znakomitych warzywnych dodatków do dań obiadowych firmy SmakMAK. Podobnie jak pozostałe specjały tego producenta, również ten przygotowywany jest wyłącznie z najlepszych składników i z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Co więcej, sałatka dostępna jest w praktycznym i wygodnym opakowaniu o pojemności 350 gramów, dzięki czemu można rozkoszować się jej smakiem w dowolnym miejscu i czasie.   Surówka bawarska 350g – 3,39 zł/szt.   Wyczerpujące informacje o pełnej ofercie przysmaków od firmy SMAKMAK znaleźć można na stronie internetowej www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.    

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
„Sałatka bawarska” SmakMAK Fresh – idealny dodatek do dań z grilla LIFESTYLE, Żywienie - Grillowanie na działce czy w ogrodzie to jeden z ulubionych przez Polaków sposobów spędzania wolnego czasu w okresie wiosenno-letnim.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie