LIFESTYLE Żywienie

Sprawdź, gdzie pieprz rośnie na WWW.FRoSTAFOODTRACKER.PL

Data publikacji: 2017-12-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Sprawdź, gdzie pieprz rośnie na WWW.FRoSTAFOODTRACKER.PL
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Nie tylko pieprz, lecz także masło, marchewka czy mleko kokosowe – to tylko cztery z prawie 150 składników używanych do wyrobu produktów marki FRoSTA. Skąd pochodzą? Teraz z łatwością można to sprawdzić!

Sprawdź, gdzie pieprz rośnie na WWW.FRoSTAFOODTRACKER.PL LIFESTYLE, Żywienie - Nie tylko pieprz, lecz także masło, marchewka czy mleko kokosowe – to tylko cztery z prawie 150 składników używanych do wyrobu produktów marki FRoSTA. Skąd pochodzą? Teraz z łatwością można to sprawdzić!

Coraz więcej konsumentów sprawdza skład produktów oraz interesuje się pochodzeniem użytych w nim składników. FRoSTA ułatwia ten proces swoim klientom, prezentując na opakowaniach wyjątkowo czytelną listę składników. Co więcej, jest to pierwsza marka, która ujawnia pochodzenie wszystkich swoich surowców! Aby to sprawdzić, wystarczy skorzystać z serwisu Foodtracker, dostępnego na: www.frostafoodtracker.pl. FRoSTA mówi jak jest, czyli stawia na otwartość i przejrzystość informacji przekazywanych konsumentom.   Korzystanie z aplikacji Foodtracker jest naprawdę proste. Pochodzenie składników wykorzystanych w danym produkcie można sprawdzić na kilka sposobów. Między innymi poprzez wpisanie kodu z opakowania konkretnego produktu na stronie serwisu. Pozwala to na najdokładniejsze sprecyzowanie pochodzenia użytych surowców.       FRoSTA na każdym etapie monitoruje wszystkie wykorzystywane składniki, dzięki czemu zapewnia konsumentom produkty najwyższej jakości. – Foodtracker to kolejne innowacyjne narzędzie, jakie oferuje FRoSTA. Według prawa producenci nie mają obowiązku ujawniać pochodzenia zadeklarowanych na opakowaniu składników. Dla nas przejrzystość to sprawa oczywista, ponieważ nie mamy nic do ukrycia. Liczymy, że nasze działania zainspirują innych producentów do stosowania podobnych praktyk – mówi Aleksandra Wysocka, marketing manager FRoSTY. Tym, którzy chcieliby się dowiedzieć jeszcze więcej na temat wybranych składników, marka poleca również filmy, w których pokazane zostały własne uprawy, zbiory oraz procesy ich wytwarzania.   Firma organizuje również konkurs. Od 12 do 18 grudnia, na fanpage’u  FRoSTY (www.facebook.com/frosta.polska) znajdziemy informacje o foodtrackerowym quizie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne, podróżnicze nagrody, a wśród nich: walizka Samsonite, kalendarze National Geographic, korkowe mapy świata oraz torby termiczne.   Więcej informacji na temat funkcji Foodtracker na stronie www.frostafoodtracker.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Sprawdź, gdzie pieprz rośnie na WWW.FRoSTAFOODTRACKER.PL LIFESTYLE, Żywienie - Nie tylko pieprz, lecz także masło, marchewka czy mleko kokosowe – to tylko cztery z prawie 150 składników używanych do wyrobu produktów marki FRoSTA. Skąd pochodzą? Teraz z łatwością można to sprawdzić!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie