LIFESTYLE Żywienie

Surówka z buraczków SmakMAK Fresh – kulinarna klasyka w nowoczesnym wydaniu

Data publikacji: 2018-03-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Surówka z buraczków SmakMAK Fresh – kulinarna klasyka w nowoczesnym wydaniu
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Zachwycająca smakiem, aromatem i intensywną barwą surówka z buraków to niekwestionowana klasyka na polskich stołach.

Surówka z buraczków SmakMAK Fresh – kulinarna klasyka w nowoczesnym wydaniu LIFESTYLE, Żywienie - Zachwycająca smakiem, aromatem i intensywną barwą surówka z buraków to niekwestionowana klasyka na polskich stołach.

Zachwycająca smakiem, aromatem i intensywną barwą surówka z buraków to niekwestionowana klasyka na polskich stołach. Stanowi ona niezastąpiony dodatek do wielu dań obiadowych, szczególnie dobrze dopełniając smak potraw mięsnych i mącznych. Specjalnie z myślą o wielbicielach tradycyjnych receptur, bazujących na latach doświadczeń i najwyżej jakości składnikach, firma SmakMAK stworzyła pyszną i lekką surówkę z buraczków SmakMAK Fresh.  Trudno wyobrazić sobie zdrowy i pożywny obiad bez dodatku świeżych, kolorowych warzyw. Nie każdy ma jednak czas i możliwości, by samodzielnie przygotowywać surówki i rozkoszować się ich perfekcyjnie zbalansowanym smakiem. Firma SmakMAK, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych konsumentów, stworzyła aromatyczną, soczystą i lekką surówkę z buraczków marki SmakMAK Fresh.  Do jej przygotowania użyto najlepszych, gotowanych buraków ćwikłowych, a całość uzupełniona została delikatnym dressingiem i starannie wyselekcjonowanymi przyprawami. Innowacyjny produkt z linii SmakMAK Fresh nie tylko zadowoli podniebienia nawet najbardziej wymagających odbiorców, ale również przypadnie do gustu miłośnikom zdrowych dodatków w praktycznej odsłonie. Popularność klasycznej surówki z buraczków to przecież nie tylko wynik jej walorów smakowych, ale również zasługa niezwykłych właściwości samego warzywa. Stanowi ono bowiem wyjątkowo cenne źródło witamin i pierwiastków mineralnych, a jego regularne spożywanie korzystnie wpływa na pracę wątroby, pomaga unormować poziom ciśnienia i cholesterolu oraz skutecznie walczyć z anemią. Świeżych buraków oraz przygotowanych na ich bazie potraw nie powinno zabraknąć także w diecie kobiet ciężarnych, seniorów oraz osób, chcących pobudzić do szybszej pracy swój metabolizm. Nowa surówka z linii SmakMAK Fresh dostępna jest w praktycznym opakowaniu o pojemności 300 gramów, co stanowi porcję idealną dla jednej osoby. Zestawiając ją z najwyższej jakości daniami obiadowymi firmy SmakMAK można mieć pewność, że przygotowany posiłek będzie nie tylko pyszny i zdrowy, ale również doskonale zbilansowany pod kątem odżywczym. Wyczerpujące informacje o pełnej ofercie przysmaków od firmy SMAKMAK znaleźć można na stronie internetowej www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.    

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Surówka z buraczków SmakMAK Fresh – kulinarna klasyka w nowoczesnym wydaniu LIFESTYLE, Żywienie - Zachwycająca smakiem, aromatem i intensywną barwą surówka z buraków to niekwestionowana klasyka na polskich stołach.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie