LIFESTYLE Żywienie

Świętuj Dzień Czekolady z marką Czas na Herbatę

12 kwietnia obchodzić będziemy Światowy Dzień Czekolady. Aby odpowiednio celebrować to słodkie święto warto skorzystać z oferty marki Czas na

Data publikacji: 2018-03-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Świętuj Dzień Czekolady z marką Czas na Herbatę
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

12 kwietnia obchodzić będziemy Światowy Dzień Czekolady. Aby odpowiednio celebrować to słodkie święto warto skorzystać z oferty marki Czas na Herbatę.

Świętuj Dzień Czekolady z marką Czas na Herbatę LIFESTYLE, Żywienie - 12 kwietnia obchodzić będziemy Światowy Dzień Czekolady. Aby odpowiednio celebrować to słodkie święto warto skorzystać z oferty marki Czas na Herbatę.

12 kwietnia obchodzić będziemy Światowy Dzień Czekolady. Aby odpowiednio celebrować to słodkie święto warto skorzystać z oferty marki Czas na Herbatę. Odnajdziemy w niej istne bogactwo wysokogatunkowych, czekoladowych przyjemności w formie tradycyjnych tabliczek, do wypicia na gorąco, chocosticków oraz pokrytych nią bakalii i owoców. Święto szczęścia Dzień Czekolady to wyjątkowa data w kalendarzu wszystkich łasuchów. W trakcie jego trwania ciężko odmówić sobie kakaowej przyjemności, tym bardziej, że spożywanie jej (w umiarkowanych ilościach) przynosi wiele korzyści. Substancje zawarte w czekoladzie pozytywnie wpływają bowiem na układ krążenia i pracę mózgu, a także poprawiają nastrój. Nic dziwnego zatem, że ten wyjątkowy produkt doczekał się swojego święta.  Warto jednak pamiętać, że czekolada czekoladzie nierówna.  Aby w pełni odkryć walory prawdziwej, belgijskiej wersji tego smakołyku zapraszamy do sklepów Czas na Herbatę. W ich ofercie odnajdziemy najwyższej jakości, ręcznie przygotowywaną czekoladę marki CHOCOTALE dostępną pod wieloma postaciami. Do wyboru mamy: – Czekoladę mleczną i ciemną w formie tradycyjnej tabliczki z różnymi, wyśmienitymi dodatkami, jak choćby: kokos, cappuccino, figa, jabłko, kardamon czy sól. Wszystkie wersje tej propozycji prezentują się niezwykle apetycznie dzięki opakowaniom z dużym okienkiem eksponującym ich walory. – Czekoladę mleczną i ciemną w formie klasycznej lub z dodatkami, do samodzielnego przygotowania na gorąco. – Wysokogatunkowe bakalie i owoce pokryte czekoladą w różnych wariantach smakowych. – Czekoladowe chocosticki, które można rozpuścić np. w gorącym mleku lub schrupać prosto  z patyczka. Po więcej propozycji zapraszamy do salonów marki Czas na Herbatę, a także sklepu online – www.czasnaherbate.net.  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Świętuj Dzień Czekolady z marką Czas na Herbatę LIFESTYLE, Żywienie - 12 kwietnia obchodzić będziemy Światowy Dzień Czekolady. Aby odpowiednio celebrować to słodkie święto warto skorzystać z oferty marki Czas na Herbatę.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy