LIFESTYLE Żywienie

Świeży smak od marki SmakMAK – Flaczki z boczniaków

Data publikacji: 2018-02-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Świeży smak od marki SmakMAK – Flaczki z boczniaków
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Flaki to danie, które od razu kojarzy się z kuchnią polską i zajmuje w niej honorowe miejsce.

Świeży smak od marki SmakMAK – Flaczki z boczniaków LIFESTYLE, Żywienie - Flaki to danie, które od razu kojarzy się z kuchnią polską i zajmuje w niej honorowe miejsce.

Flaki to danie, które od razu kojarzy się z kuchnią polską i zajmuje w niej honorowe miejsce. Tradycjonaliści sięgają po sprawdzone przepisy, a poszukujący nowych smaków konsumenci stawiają na innowacyjne odsłony tego przysmaku. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom marka SmakMAK stworzyła Flaczki z boczniaków – pełne smaku i aromatu, niskokaloryczne danie idealne na zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę. Nowość pełna świeżego smaku Boczniaki zdobywają coraz większą popularność w rodzimej kuchni i coraz częściej używane są w tworzeniu różnorodnych kulinarnych kompozycji. Te nietypowe grzyby nie tylko doskonale smakują, ale też wykazują pozytywny wpływ na organizm i samopoczucie każdego z nas. Prawdziwi smakosze i pasjonaci polskich wyrobów – eksperci z firmy SmakMAK postanowili wyjść naprzeciw tym trendom i stworzyć przysmak, który zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. Flaczki z boczniaków to propozycja dla wszystkich nowoczesnych i świadomych smakoszy, którzy w kuchni nie boją się eksperymentować i stawiają na wysokojakościowe rozwiązania. To także doskonałe wyjście w momencie, kiedy nie mamy ochoty na tradycyjny, całkowicie mięsny posiłek. Wyśmienicie doprawione, z dużą ilością boczniaków i prawdziwie zbilansowanym smaku świetnie sprawdzą się w diecie wszystkich prowadzących aktywny tryb życia i dbających o linię. W 100 g produktu znajdziemy tylko 33 kcal, co oznacza, że w całym 700 g opakowaniu jest ich jedynie 231. To powoduje, że każdy bez obaw i wyrzutów sumienia może delektować się smakiem tego wyjątkowego przysmaku.   SmakMAK Flaczki z boczniaków 700 g Gramatura: 700g Cena: 9,99 zł   Wyczerpujące informacje o pełnej ofercie przysmaków od firmy SMAKMAK znaleźć można na stronie internetowej www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Świeży smak od marki SmakMAK – Flaczki z boczniaków LIFESTYLE, Żywienie - Flaki to danie, które od razu kojarzy się z kuchnią polską i zajmuje w niej honorowe miejsce.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie