LIFESTYLE Żywienie

Wafle ryżowe Britta – idealna przekąska na lato

Data publikacji: 2018-06-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wafle ryżowe Britta – idealna przekąska na lato
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Wspaniała pogoda i coraz dłuższe dni sprawiają, że jak najwięcej czasu chcemy spędzić poza domem.

Wafle ryżowe Britta – idealna przekąska na lato LIFESTYLE, Żywienie - Wspaniała pogoda i coraz dłuższe dni sprawiają, że jak najwięcej czasu chcemy spędzić poza domem.

Wspaniała pogoda i coraz dłuższe dni sprawiają, że jak najwięcej czasu chcemy spędzić poza domem. Trudno wyobrazić sobie lepszy moment na podróżowanie niż lato. Jak pogodzić to z kwestią przygotowania posiłków? Wafle ryżowe Britta mogą okazać się idealną propozycją na wakacyjną przekąskę! Chrupiąca przekąska Wyprodukowane w 100% z ziaren brązowego ryżu wafle Britta dostarczają do naszego organizmu błonnik oraz cenne węglowodany złożone. Poza wartościami odżywczymi, wafle ryżowe Britta zapewnią nam wyjątkowe wrażenia smakowe. Dzięki trzem wariantom (wafle naturalne, z solą morską i ze słonecznikiem), bez trudu znajdziemy idealną dla nas propozycję. Kolejną ich zaletą jest to, że bez problemu możemy zabrać je ze sobą, dlatego świetnie sprawdzą się jako przekąska w pociągu lub samochodzie, dostarczając nam potrzebnej porcji energii.   Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitych i wszechstronnych produktów marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.   Produkt: Wafle ryżowe marki Britta Opakowanie: 100g Cena detaliczna: ok. 2,49 zł  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wafle ryżowe Britta – idealna przekąska na lato LIFESTYLE, Żywienie - Wspaniała pogoda i coraz dłuższe dni sprawiają, że jak najwięcej czasu chcemy spędzić poza domem.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie