LIFESTYLE Żywienie

Zdrowy rabarbar idealny na lato! Poznaj nowy smak soku Marwit

Data publikacji: 2018-05-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zdrowy rabarbar idealny na lato! Poznaj nowy smak soku Marwit
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Potas, żelazo, magnez, fosfor, beta-karoten i błonnik – to tylko część cennych dla zdrowia substancji, jakie znajdziemy w rabarbarze. Warzywo kojarzone dotychczas głównie z ciastem drożdżowym można teraz spotkać także w nowym produkcie marki Marwit.

Zdrowy rabarbar idealny na lato! Poznaj nowy smak soku Marwit LIFESTYLE, Żywienie - Potas, żelazo, magnez, fosfor, beta-karoten i błonnik – to tylko część cennych dla zdrowia substancji, jakie znajdziemy w rabarbarze. Warzywo kojarzone dotychczas głównie z ciastem drożdżowym można teraz spotkać także w nowym produkcie marki Marwit.

Potas, żelazo, magnez, fosfor, beta-karoten i błonnik – to tylko część cennych dla zdrowia substancji, jakie znajdziemy w rabarbarze. Warzywo kojarzone dotychczas głównie z ciastem drożdżowym można teraz spotkać także w nowym produkcie marki Marwit. Do sklepów trafił właśnie sok z rabarbaru, buraczka i jabłka. Modne w ostatnim czasie połączenie smaków warzyw i owoców doskonale sprawdzi się podczas słonecznych dni. Wśród innych cennych dla zdrowia substancji znajdujących się w rabarbarze jest również witamina C, która odpowiada za pracę układu odpornościowego, przyspiesza gojenie ran oraz wzmacnia dziąsła i zęby. To właśnie jej znajdziemy najwięcej w najnowszym soku marki Marwit. Już 100 ml produktu dostarcza 53 mg witaminy C, co stanowi aż 66% referencyjnej wartości spożycia dla osoby dorosłej w ciągu doby. Nowy sok Marwit można polecić także osobom chcącym wzmocnić pracę serca oraz układu krwionośnego. Wszystko ze względu na wysoką zawartość potasu, które naturalnie występują w buraku i rabarbarze. – Wysoka zawartość witaminy C w naszym nowym soku to zasługa nie tylko rabarbaru, ale też jabłka i buraka, czyli dwóch pozostałych produktów bazowych. Takie zestawienie smakowe nie jest dziełem przypadku. Połączenie owoców i warzyw jest ostatnio bardzo modne, szczególnie w kontekście buraka, który cieszy się sporym uznaniem wśród dietetyków –  tłumaczy Anna Pawłowska-Kruzińska – kierownik ds. marketingu Marwit Sp. z o.o. Połączenie rabarbaru, buraka i jabłka to nie tylko dawka witamin i innych cennych dla zdrowia substancji. Razem produkty te tworzą sok o orzeźwiającym smaku. Pobudzająco działa również jego różowy kolor. – Sok z rabarbaru, jabłka i buraka jest oczywiście prawdziwą witaminową bombą. Warto po niego sięgnąć nie tylko ze względu na zdrowotne właściwości, ale też rześki smak, który skutecznie ugasi pragnienie podczas nadchodzących upalnych dni – dodaje Anna Pawłowska-Kruzińska. Marwit to największy w Polsce producent świeżych soków, a także zup, sałatek i zdrowych przekąsek. Firma działa od 1993 roku i jest właścicielem takich marek jak Witmar, Ogrody Natury oraz Oskoła. Produkty Marwit wielokrotnie nagradzane były prestiżowymi tytułami, m.in. Teraz Polska, a ostatnio również SuperBrands Polska Marka 2018 i Jakość Roku 2017.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zdrowy rabarbar idealny na lato! Poznaj nowy smak soku Marwit LIFESTYLE, Żywienie - Potas, żelazo, magnez, fosfor, beta-karoten i błonnik – to tylko część cennych dla zdrowia substancji, jakie znajdziemy w rabarbarze. Warzywo kojarzone dotychczas głównie z ciastem drożdżowym można teraz spotkać także w nowym produkcie marki Marwit.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie