LIFESTYLE Żywienie

Zmień dietę na dobre!

Złe samopoczucie, brak energii a do tego kilka zbędnych kilogramów – być może czas na zmianę diety? Jak wprowadzić do codziennego jadłospisu prawidłowe nawyki, podpowiada

Data publikacji: 2018-06-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zmień dietę na dobre!
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Złe samopoczucie, brak energii a do tego kilka zbędnych kilogramów – być może czas na zmianę diety? Jak wprowadzić do codziennego jadłospisu prawidłowe nawyki, podpowiada FRoSTA.

Zmień dietę na dobre! LIFESTYLE, Żywienie - Złe samopoczucie, brak energii a do tego kilka zbędnych kilogramów – być może czas na zmianę diety? Jak wprowadzić do codziennego jadłospisu prawidłowe nawyki, podpowiada FRoSTA.

Złe samopoczucie, brak energii a do tego kilka zbędnych kilogramów – być może czas na zmianę diety? Jak wprowadzić do codziennego jadłospisu prawidłowe nawyki, podpowiada FRoSTA.   Błędnie kojarzona wyłącznie z chęcią zrzucenia wagi, co w rzeczywistości jest tylko jednym w jej aspektów. Dieta – bo o niej mowa – może określić cały styl żywienia. Zmiana utartych przyzwyczajeń nie należy do łatwych zadań, jednak na początek wystarczy kilka prostych zasad.   Warto zacząć od planowania posiłków. Starajmy się sięgać po jedzenie częściej, dbając o to, aby porcje były mniejsze i unikając przejedzenia. Jeśli zdecydujemy się na 5 posiłków dziennie, w międzyczasie wystrzegajmy się przekąsek.   Zwracajmy także uwagę na to, co jemy. Dobrze zbilansowana dieta powinna być bogata m.in. w warzywa, owoce czy zdrowe tłuszcze. Jeśli sięgamy po gotowe propozycje, koniecznie sprawdzajmy ich skład. Zgodnie ze 100% naturalnego smaku, dania FRoSTY bazują na naturalnych składnikach – nie znajdziemy w nich żadnych dodatków do żywności. Swój smak zawdzięczają warzywom mrożonym tuż po zbiorach, świeżym ziołom czy specjalnym mieszankom przypraw.   Co w sytuacji, gdy brakuje nam czasu? Dzięki FRoŚCIE nie potraktujemy już tego, jako wymówki. Marka oferuje kompozycje warzyw gotowe do podgrzania. Żółta i czerwona papryka, kukurydza i ziemniaki, przyprawione cebulą i świeżo siekanym koperkiem – taki zestaw znajdziemy w Żółtych warzywach na patelnię. W mieszance Czerwonych warzyw na patelnię czekają soczyste pomidorki koktajlowe, marchewka i papryka, podane z perłową cebulą oraz skropione oliwą extra vergine.   W prawidłowej diecie nie powinno zabraknąć również ryb. Ich wielbicielom FRoSTA proponuje filety z mintaja, dorsza oraz łososia. Soczyste i bez ości, będą doskonałą bazą dla przygotowania własnych dań – szczególnie polecamy przyrządzenie ich w piekarniku! Co ważne, wszystkie ryby FRoSTY posiadają certyfikat zrównoważonego rybołówstwa MSC.   Produkty FRoSTY znajdziemy w sklepowych zamrażarkach, w cenie: Żółte i czerwone warzywa na patelnię 6 zł/ 400 g, Filety z mintaja 16 zł/ 300 g, Filety z dorsza 18 zł/ 300 g, Filety z łososia 19 zł/ 250 g.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zmień dietę na dobre! LIFESTYLE, Żywienie - Złe samopoczucie, brak energii a do tego kilka zbędnych kilogramów – być może czas na zmianę diety? Jak wprowadzić do codziennego jadłospisu prawidłowe nawyki, podpowiada FRoSTA.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy