Herabta

aromatyzowana mieszanka herbatek o smaku jabłka, wiśni i czarnej porzeczki

Kraków, 14.10.2015 Herbatka TEEKANNE Cherry Berry – nowy, bajkowy rarytas dla najmłodszych Smok Emil, smoczyca Safira i Mistrz Benio to bohaterowie bajki przygotowanej dla najmłodszych

Kraków, 14.10.2015

Herbatka TEEKANNE Cherry Berry – nowy, bajkowy rarytas dla najmłodszych

Smok Emil, smoczyca Safira i Mistrz Benio to bohaterowie bajki przygotowanej dla najmłodszych miłośników herbacianych smaków TEEKANNE. Opowieść do głośnego czytania stanowi uzupełnienie debiutującej na rynku owocowej herbatki TEEKANNE “Cherry Berry”. Napar dołączył do bogatej kolekcji herbatek z linii World of Fruits.

TEEKANNE Cherry Berry to aromatyzowana mieszanka herbatek o smaku jabłka, wiśni i czarnej porzeczki. W jej składzie znalazł się także hibiskus, liście słodkich jeżyn i owoc dzikiej róży. W 100% naturalną kompozycję smaków można podawać na gorąco i na zimno. Wystarczy odczekać 8 minut, by delektować się intensywnym smakiem i aromatem świeżo zerwanych owoców.

Dbając o najmłodszych konsumentów marka TEEKANNE oprócz pysznego, owocowego naparu przygotowała bajkę pt. „Powietrzny akrobata”. Ekscytująca historia Smoka Emila i jego przyjaciół pobudzi wyobraźnię dzieci i umili czas spędzony przy kubku ulubionej herbatki. Oprócz bajki do głośnego czytania, rodzice mogą pobrać także kolorowankę z postaciami występującymi w herbacianej historii.

„Cherry Berry” to najbardziej bajkowa herbatka w portfolio TEEKANNE. Starannie dobrane owoce nadają jej wyrazistego smaku, który, mamy nadzieję, podbije serca najmłodszych i ich rodziców. – komentuje Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Specialist TEEKANNE. Nowością jest uzupełnienie wchodzącego na rynek produktu o bajkę do głośnego czytania i kolorowankę. – dodaje.

Bajka pt. „Powietrzny akrobata” i kolorowanka dostępne są pod adresem http://www.teekanne.pl/pdf/Kids_Tea_PL.pdf

***
Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich.

A to już wiesz?  Herbaciane mrożone napoje orzeźwiające

Cherry Berry grafika-001-2015-10-14 _ 22_53_00-80

cherryberry-002-2015-10-14 _ 22_53_00-80

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy