Żywność

Bezglutenowe brezle kukurydziane

Bezglutenowe brezle kukurydziane
INFORMACJA PRASOWA MARKA: 3 PAULY ASORTYMENT: Bezglutenowe brezle kukurydziane 3 PAULY – -NOWOŚĆ CHRUP BEZ STRESU – Bezglutenowe brezle kukurydziane 3 PAULY Bezglutenowe brezle kukurydziane

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: 3 PAULY
ASORTYMENT: Bezglutenowe brezle kukurydziane 3 PAULY – -NOWOŚĆ

CHRUP BEZ STRESU – Bezglutenowe brezle kukurydziane 3 PAULY

Bezglutenowe brezle kukurydziane to nowość w rodzimej ofercie marki 3 PAULY, która od dziesięcioleci zajmuje się zaopatrzeniem europejskiego rynku w produkty dla konsumentów, którzy nie chcą bądź nie mogą stosować w swojej diecie 14 najpopularniejszych alergenów (m.in. gluten, laktoza, soja, orzechy etc.). Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, właśnie wzbogaconych o kolejny przysmak do pochrupania.

Bezglutenowe brezle kukurydziane to zgrabne, chrupkie ciasteczka, przypominające wyglądem nasze popularne precelki. W odróżnieniu jednak od tych tradycyjnych, pszenno-sezamowych przekąsek, brezle kukurydziane 3 Pauly nie zawierają glutenu i laktozy, a w procesie technologicznym całkowicie wyeliminowano także śladowe nawet ilości orzechów, orzeszków ziemnych, sezamu czy łubinu. Co istotne, informacja ta jest doskonale widoczna na opakowaniu, co niewątpliwie ułatwia sklepową orientację i gwarantuje beztroskie, przyjemne zakupy. Bezglutenowe brezle kukurydziane są w odpowiednim stopniu wypieczone, chrupiące i lekko solone. Wytwarzane są bez użycia genetycznie modyfikowanych składników, konserwantów ani barwników, a z poszanowaniem zasad zdrowego żywienia.

Niewielka, zgrabna paczuszka bez problemu znajdzie swoje miejsce w torebce zabieganej managerki zespołu, w sportowej torbie miłośniczki sportów, w plecaku pociechy, wybierającej się do szkoły, w aktówce poważnego szefa firmy czy kieszeni beztroskiego nastolatka. Niejeden raz uratuje ściskany głodem żołądek studenta spędzającego czas na uczelni. Bezglutenowe brezle kukurydziane 3 Pauly są uniwersalne i przeznaczone dla każdego ? niezależnie od wieku i problemów pokarmowych. 75-gramowa paczka to idealna porcja na jednorazowe chrupanie ? niekoniecznie w samotności.

www.3pauly.de

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 75 g

Cena: ok. 6,5 zł.

Importer: Victualia Saluber

* 3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o ?łagodną dietę? 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

A to już wiesz?  Herbaty owocowe domowej roboty

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy