Daniagotowe Żywność

Pierogi Solejukowej

Wrocław, 04.05.2017
INFORMACJA PRASOWA
MARKA: JAWO
PRODUKT: PIEROGI SOLEJUKOWEJ

NOWOŚĆ! Pierogi Solejukowej – popisowe danie Kazimiery Solejukowej z „Rancza”
w sklepach w całej Polsce

Pierogi Solejukowej to słynne danie bohaterki znanego polskiego serialu „Ranczo” – Kazimiery Solejukowej, które zrobiło zawrotną karierę w Wilkowyjach. Pierogi Solejukowej z soczewicą od niedawna dostępne są w sklepach w całej Polsce. Produkt powstał na licencji TVP S.A i został wyprodukowany w Jawo Sp. z o.o. w Częstochowie.

Pierogi Solejukowej z soczewicą mają rewelacyjny i prosty skład: mąka pszenna, soczewica czerwona, soczewica zielona, marchew, cebula, jaja pasteryzowane, olej rzepakowy i przyprawy. Skład pierogów został doceniony przez portal www.czytamyetykiety.pl, który poleca produkt konsumentom.
Pierogi Solejukowej z soczewicą są inspirowane serialem Rancho i kuchnią Kazimiery Solejuk, ale przygotowywane wg receptury Jawo. Delikatne i aksamitne ciasto pierogów wypełnione jest aromatycznym warzywnym farszem, którego bazę stanowi soczewica. Przyrządzane są z najwyższej jakości składników pochodzących od renomowanych producentów. Produkt nie zawiera barwników, substancji konserwujących oraz tłuszczów roślinnych utwardzonych.
Podawać je można z zeszkloną cebulą i podsmażonym na chrupko boczkiem.

Sposób przygotowania: zamrożone pierogi wrzucać pojedynczo na 3l posolonego wrzątku, gotować na wolnym ogniu 12 minut.

Firma: Jawo Sp. z o.o.
Produkt: Pierogi Solejukowej z soczewicą
Gramatura: 450 g
Cena: ok. 8,5 zł

* Jawo Sp. z o.o. to znany polski producent dań mrożonych przygotowywanych na bazie mąki i ziemniaków. Jawo specjalizuje się w ręcznej produkcji dań mrożonych, m.in. pierogów, knedli, kopytek, klusek, krokietów i naleśników. W ofercie detalicznej Jawo znajduje się kilkadziesiąt pozycji. Misją firmy jest produkowanie smacznej i zdrowej żywności. Produkty Jawo nie zawierają sztucznych konserwantów, tłuszczów roślinnych utwardzonych i przygotowane są według sprawdzonych receptur ze składników najwyższej jakości, pozyskiwanych od renomowanych producentów. Wg badań polskiego rynku spożywczego prowadzonych przez firmę Nielsen Jawo jest w czołówce producentów mających najwyższe udziały rynkowe w kategorii produktów na bazie mąki i ziemniaków. Firma była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana w wielu konkursach branżowych.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #1 czerwca   #Dzień Dziecka   #Święto dzieci