Żywność

Podgrzybek suszony w plastrach Devaldano 20g

Wrocław, 20.09.2018 INFORMACJA PRASOWA MARKA: Devaldano ASORTYMENT: Podgrzybek suszony w plastrach Devaldano 20g Suszone podgrzybki Devaldano – niezastąpione w kuchni, smaczne i wyśmienicie aromatyczne nie

Wrocław, 20.09.2018
INFORMACJA PRASOWA
MARKA: Devaldano
ASORTYMENT: Podgrzybek suszony w plastrach Devaldano 20g

Suszone podgrzybki Devaldano – niezastąpione w kuchni, smaczne i wyśmienicie aromatyczne nie tylko w święta!

Podgrzybek suszony w plastrach Devaldano z pewnością zadowoli miłośników pysznej, aromatycznej kuchni oraz osoby stawiające na naturalne produkty, pełne walorów smakowych bez cienia sztucznych dodatków, aromatów i barwników.
Podgrzybek suszony Devaldano idealnie sprawdzi się nie tylko w okresie świątecznym, ale przez cały okrągły rok. Jest aromatyczny, trwały, można przechowywać go bardzo długo bez utraty walorów smakowych. Podgrzybki trafiające do opakowań Devaldano są zbierane i selekcjonowane z najwyższą starannością. Devaldano wybiera tylko świeże, zdrowe grzyby pochodzące z polskich lasów. Powolny proces suszenia pozwala zachować w nich to, co najcenniejsze – maksimum smaku i aromatu.
Podgrzybki suszone Devaldano nadadzą charakteru wszelkim potrawom, od barszczu przez krokiety, bigos, faszerowane zrazy czy ciemny sosy do mięs. W okresie świątecznym są niezastąpioną podstawą tradycyjnie serwowanych na święta dań polskich. Całorocznie stanowią doskonały dodatek do dań codziennych – smacznych i prostych, oraz potraw wykwintnych.
Produkt dostępny jest w nowym, wygodnym opakowaniu wyposażonym w strunowe zamykanie ułatwiające przechowywanie, użytkowanie i utrzymujące świeżość suszu na długo bez utraty jego walorów. Dodatkowo na opakowaniu znajdują się przydatne wskazówki dotyczące zastosowania suszu oraz jego odpowiedniej ilości do wskazanych dań. Produkt można nabyć w trzech gramaturach, dobierając odpowiednią do bieżących potrzeb. W linii produktowej znajduje się także Borowik suszony oraz Maślak suszony.

Marka: Devaldano
Pojemność: 20g
Sugerowana cena: 6,99 zł
www.devaldano.pl

* Devaldano to polska marka od lat dostarczająca na polskie stoły wspaniałe, pełne aromatu dary lasu oraz pyszne, bliskie naturze przetwory w słoiczkach, o prostych składach. Devaldano to marka powołana do życia przez prawdziwych pasjonatów natury, chcących funkcjonować w zgodzie z jej rytmem oraz dzielić się jej dobrem z innymi. Twórcy Devaldano ukochali sobie przede wszystkim dary lasu, które zbierane są z wielką pieczołowitością z czystych polskich lasów, by następnie konfekcjonować je i tworzyć specjały pełne smaku, aromatu oraz wyjątkowości. Poza suszonymi i mrożonymi darami puszczy, w ofercie marki znajduje się bogata gama smakowitych rarytasów w słoiczkach – w zaskakujących kompozycjach i niebanalnych połączeniach. Oferta marki Devaldano stale się rozwija, a niedawno powiększyła się o bardzo atrakcyjne nowości – między innymi o linię produktów certyfikowanych BIO.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy