Makarony

Bezglutenowy i bezlaktozowy Makaron Spirale

3 PAULY LogoINFORMACJA PRASOWA

MARKA: 3 PAULY
ASORTYMENT: Makaron Spirale z teffem bezglutenowe 500g – NOWOŚĆ

Bezglutenowy i bezlaktozowy Makaron Spirale z teffem marki 3 PAULY ? smakowity i bezpieczny makaron urozmaicający codzienną dietę alergików pokarmowych

W ofercie marki 3 PAULY pojawił się makaron bezglutenowy Spirale z teffem – kolejny produkt specjalnego przeznaczenia żywieniowego, dedykowany głównie osobom cierpiącym na celiakię, jak i różnego typu alergie pokarmowe. Produkt nie zawiera glutenu, laktozy oraz innych alergenów takich jak jaja, soja, mleko. Makaron Spirale dołączył do szerokiego asortymentu marki 3 Pauly, która oferuje najwyższej jakości wyroby spożywcze sporządzane bez dodatku jakichkolwiek konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaku, dostosowane do potrzeb osób z nietolerancją glutenu oraz alergiami pokarmowymi. Skład każdego produktu jest wnikliwie badany, by zapewnić konsumentom bezpieczeństwo oraz pełną satysfakcję ze smaku.

Makaron bezglutenowy z teffem to propozycja dla osób nietolerujących glutenu, niechcących zrezygnować z tradycyjnych produktów spożywczych. Tradycyjne spiralki wyprodukowane zostały z mąki kukurydzianej oraz mąki teff, która jest zdrowszą i smaczniejszą wersją jej klasycznego, pszennego odpowiednika. Teff to inaczej miłka abisyńska ? roślina zbożowa, uprawiana głównie w północno-wschodniej Afryce. Charakteryzuje się wysoką zawartością wapnia i błonnika, wzmacnia więc kości oraz wpływa pozytywnie na pracę układu pokarmowego. Dodatkowo w teffie znajduje się walina, czyli rodzaj aminokwasu, posiadającego działanie pobudzające, przyczyniającego się do regeneracji tkanek oraz utrzymania równowagi azotowej w organizmie. Poza teffem i mąką kukurydzianą Makaron bezglutenowy spirale z teffem 3 PAULY nie zawiera dodatku mleka, jaj czy soi, jest więc całkowicie bezpieczny nawet dla osób silnie uczulonych na te składniki.

Makaron spirale z teffem jest niezwykle wszechstronny i uniwersalny w zastosowaniu. Z powodzeniem może być stosowany jako podstawa zdrowych i sycących sałatek, uzupełnienie różnorakich zup czy dodatek do sosów. Jego atrakcyjny smak sprawia, że doskonale komponuje się on zarówno z daniami słodkimi, jak i wytrawnymi. Wystarczy wrzucić pożądaną ilość makaronu do gotującej się wody, poczekać 6-9 minut, odcedzić i gotowe!

Makaron bezglutenowy spirale z teffem 3 PAULY dostępny jest w poręcznym, 500-gramowym opakowaniu z wielokrotnym zamykaniem, pozwalającym utrzymać doskonałe walory produktu na długi czas. Ponadto opakowanie opatrzone jest informacjami dotyczącymi właściwości żywieniowych, co pozwala na łatwą i szybką weryfikację produktu podczas codziennych zakupów.

www.3pauly.de

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 500 g

Cena: 14 zł.

Importer: Victualia Saluber

* 3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o ?łagodną dietę? 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy