Makarony

Bezglutenowy makaron z czarnej fasoli

Wrocław, 1.04.2017
INFORMACJA PRASOWA
MARKA: 3 PAULY
ASORTYMENT: Bezglutenowy makaron z czarnej fasoli 3 PAULY 250g – NOWOŚĆ

NOWOŚĆ 3Pauly – BEZGLUTENOWY MAKARON Z CZARNEJ FASOLI!
Wysoka zawartość białka, niska zawartość węglowodanów! Wspaniały wygląd, świetny smak, wyjątkowe wartości odżywcze.

Oferta marki 3 PAULY skupia się wokół żywności ekologicznej, z niską zawartością najczęściej występujących alerganów. Obejmuje produkty bezglutenowe, pełnoziarniste, bezlaktozowe, ubogie w fruktozę i bogate w błonnik – przede wszystkim ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i ciastek, makaronów, mieszanek mąk, musli i przekąsek. Dotychczas dostępna oferta makaronów 3 PAULY powiększyła się właśnie o kolejny, niezwykły produkt – widowiskowy i bardzo smaczny BEZGLUTENOWY MAKARON Z CZARNEJ FASOLI – idealny nie tylko na diecie bezglutenowej, ale także odchudzającej oraz dla wszystkich miłośników kulinariów i zdrowego odżywiania
Nowy bezglutenowy makaron z czarnej fasoli od marki 3 PAULY to prawdziwy hit kulinarny, który zaskakuje pod każdym względem. Jest wyjątkowo bogaty w białko, a do tego charakteryzuje się obniżoną zawartością węglowodanów, co sprzyja diecie odchudzającej. Makaron wytwarzany jest z czarnej fasoli, która zawiera bogactwo żelaza, wartościowe białko oraz cenne dla organizmu antyoksydanty, pozwalające przeciwdziałać niszczeniu komórek i postępującym procesom starzenia. Makaron z czarnej fasoli 3Pauly nie zawiera glutenu, laktozy, mleka ani jaj, dzięki czemu jest odpowiednim produktem zarówno dla wegetarian czy wegan, jak i dla osób zmagających się z nietolerancjami pokarmowymi.
Widowiskowy wygląd makaronu zaskakującego czarnym kolorem z pewnością zaciekawi i zainspiruje nawet najwybredniejszych smakoszy, a oryginalny aromat makaronu przywiedzie do kuchni nowe smaki i zachęci do kulinarnych wariacji makaronowych.

Bezglutenowy makaron z czarnej fasoli 3 PAULY dostępny jest w wygodnych kartonowych opakowaniach o gramaturze 250g. Opakowania posiadają czytelne symbole mówiące o wyeliminowanych alergenach w produkcie oraz jego wartościach.

www.3pauly.de

Marka: 3 PAULY
Pojemność: 250g
Cena: ok 13 zł
Importer: Victualia Saluber

* 3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o „łagodną dietę” 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy