Konkursy

Chwyć warząchew i zgotuj warzywom lżejszy los!

INFORMACJA PRASOWA

Wiosenny konkurs Bakoma

?Chwyć warząchew i zgotuj warzywom lżejszy los!?. Choć to hasło wygląda jak początek konkursu ortograficznego, w rzeczywistości zachęca do udziału w kulinarnym wyzwaniu, jakie Bakoma rzuciła na fanpage?u Kuchnia Jogurtowa prawie 150 tysiącom swoich fanów. Dołączysz do wiosennej rewolucji?

Bakoma rzuca rękawicę (kucharską) ciężkiej diecie zachęcając do tego, by uczynić wiosenną dietę lżejszą, ponętniejszą, bardziej urozmaiconą i? kolorową!

Aby wygrać jeden z trzech zestawów kolorowych akcesoriów kuchennych lub jeden z dziesięciu shakerów do sosów i dressingów wystarczy wstawić na tablicę fanpage?a www.facebook.com/KuchniaJogurtowa zdjęcie przedstawiające własny pomysł na uczynienie kuchni bardziej wiosenną. Może to być zdjęcie wyglądającej wiosennie potrawy, ciekawej wiosennej aranżacji stołu lub kuchni, oryginalnych gadżetów kuchennych kojarzących się z wiosną. Ocenie konkursowego jury poddane zostaną wszystkie zgłoszenia, których celem jest inspirowanie innych użytkowników do urządzania wiosny w kuchniach. Obecność jogurtu Naturalnego Gęstego ? nieobowiązkowa, ale mile widziana.

Więcej informacji – w zakładce konkursowej na fanpage?u Kuchnia Jogurtowa https://www.facebook.com/KuchniaJogurtowa/app_476381362478835

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Aktualności kulinarne   #Konkursy