Konkursy Nagrody Produkty

Włoska kuchnia raz w tygodniu – daj się przekonać!

„Raz w tygodniu zmień kuchnię na włoską” - to hasło loterii Fixów Knorr, która rusza już 2 czerwca. Jedz pyszne dania makaronowe i zgarniaj

Data publikacji: 2014-05-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Włoska kuchnia raz w tygodniu – daj się przekonać!
Kategoria: Nagrody , Produkty , Konkursy , ,

„Raz w tygodniu zmień kuchnię na włoską” – to hasło loterii Fixów Knorr, która rusza już 2 czerwca. Jedz pyszne dania makaronowe i zgarniaj nagrody!
Nagrody , Produkty , Konkursy , , - Włoska kuchnia raz w tygodniu - daj się przekonać!

„Raz w tygodniu zmień kuchnię na włoską” – to hasło loterii Fixów Knorr, która rusza już 2 czerwca. Jedz pyszne dania makaronowe i zgarniaj nagrody!

Aby wziąć udział w loterii, należy kupić 2 dowolne Fixy Knorr, zachować paragon i zarejestrować go na stronie www.przepisy.pl w dniach 2 czerwca – 13 lipca 2014. Jest o co walczyć – na zwycięzcę tygodnia czeka aż 15 000 PLN na nową kuchnię. Nowoczesna a może tradycyjna? W stylu toskańskim czy angielskim? Wybór należy do zwycięzcy. Ponadto codziennie 3 osoby wygrywają stylowe radio.

Dzięki Fixom Knorr możemy przygotować pyszne dania makaronowe smakujące jak w słonecznej Italii. Pomogą nam Fix Spaghetti Bolognese, Fix Spaghetti 4 sery z brokułami oraz FixSpaghetti Napoli. Każdy z Fixów to gwarancja wyjątkowego smaku dania oraz idealnie dobranych składników tworzących aromatyczną kompozycję. Prawdziwą gratką dla miłośników włoskiej kuchni będzie nowość w kategorii Fixów – Spaghetti Bolognese Extra ziołowe. Receptura, której podstawą jest szeroka gama ziół i przypraw charakterystycznych dla kuchni włoskiej, pozwala przygotować aromatyczny sos o idealnej konsystencji.

Fixy Knorr wygrywają smakiem, a Ty wygrywasz nie tylko nagrody, ale i radość domowników z pysznego obiadu. Weź udział w loterii i stwórz kuchnię marzeń! Więcej przepisów na proste i pyszne dania makaronowe znajdziesz w ramach programu „Prosty przepis na dziś!”.

 

Promocją objęte są wszystkie Fixy Knorr.

Loteria trwa od 2 czerwca do 13 lipca 2014.

Organizatorem loterii jest IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o.

Regulamin dostępny na stronie www.przepisy.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nagrody , Produkty , Konkursy , , - Włoska kuchnia raz w tygodniu - daj się przekonać!
Hashtagi: #Nagrody , #Produkty , Konkursy , ,

A to już wiesz?  Nowe Puree ziemniaczane od Gorącego Kubka Knorr

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy