LIFESTYLE Żywienie

Dworski ze słonecznikiem na śniadanie

Dworski ze słonecznikiem na śniadanie
Brak pomysłów na ciekawe i smaczne śniadanie? Niezastąpionym rozwiązaniem będą… kanapki! Sezonowe warzywa i świeże pieczywo z ziarnami to smaczne i zdrowe

Data publikacji: 2017-07-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dworski ze słonecznikiem na śniadanie
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Brak pomysłów na ciekawe i smaczne śniadanie? Niezastąpionym rozwiązaniem będą… kanapki! Sezonowe warzywa i świeże pieczywo z ziarnami to smaczne i zdrowe połączenie!

Dworski ze słonecznikiem na śniadanie LIFESTYLE, Żywienie - Brak pomysłów na ciekawe i smaczne śniadanie? Niezastąpionym rozwiązaniem będą… kanapki! Sezonowe warzywa i świeże pieczywo z ziarnami to smaczne i zdrowe połączenie!

Tym bardziej, że lato to doskonały czas, aby do codziennego jadłospisu wprowadzić przekąski, które pozwolą zachować uczucie lekkości. Co ciekawe, w tym przypadku nie tylko owsianka z owocami, ale także pyszne kanapki z chlebem od Piekarni AK Otrębusy sprawdzą się doskonale! Chleb dworski jest przygotowywany na bazie mąki żytniej i zakwasie żytnim. Nie brakuje w nim również ziaren słonecznika i siemienia lnianego. Ponadto nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów. Jest pokrojony i pakowany, dlatego świetnie sprawdzi się również na pikniku czy podróży. Wypieki Piekarni Ciekierni Otrębusy powstają według tradycyjnych receptur, tylko ze składników najlepszej jakości. Jajka sadzone na żytnim pieczywie z dodatkiem ziaren słonecznika to pyszna propozycja na śniadania, a do tego bardzo szybka w przygotowaniu. Kromki chleba dworskiego posmarowane pesto z natki pietruszki z plastrami żółtego sera należy zapiec w piekarniku przez ok. 5 minut. Na chrupiącym pieczywie z lekko roztopionym serem powinna znaleźć się kolejno rukola, szynka, jajko sadzone. Do tego ulubione warzywa np. pomidora, paprykę, ogórka i rzodkiewkę doprawione solą i pieprzem oraz odrobiną sosu balsamicznego. Smacznego! Gramatura: 360 g                                                                                   Cena w sklepach firmowych: 4,30 zł/szt.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dworski ze słonecznikiem na śniadanie LIFESTYLE, Żywienie - Brak pomysłów na ciekawe i smaczne śniadanie? Niezastąpionym rozwiązaniem będą… kanapki! Sezonowe warzywa i świeże pieczywo z ziarnami to smaczne i zdrowe połączenie!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

A to już wiesz?  Trend convenience na rynku dostaw jedzenia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy