Produkty

Folia do żywności z ucinarką marki

Folia do żywności z ucinarką marki
Informacja prasowa Sierpień 2015 NASZ HIT! Folia do żywności z ucinarką marki Gosia Najwyższy czas, aby ułatwić sobie prace w kuchni! Czasami wystarczą bardzo proste

Informacja prasowa
Sierpień 2015

NASZ HIT!
Folia do żywności z ucinarką marki Gosia

Najwyższy czas, aby ułatwić sobie prace w kuchni! Czasami wystarczą bardzo proste rozwiązania żeby skutecznie przyspieszyć i uprzyjemnić codzienne zadania. Marka Gosia w swojej ofercie posiada folię do żywności z ucinarką! To doskonały patent, dla wszystkich którzy zmagają się z trudną do podzielenia na kawałki folią spożywczą, niezwykle przydatną jeśli chodzi o przechowywanie czy mrożenie jedzenia.

Folia spożywcza jest niezbędnym przedmiotem w każdej kuchni. Zabezpiecza żywność przed wysuszeniem, służy do owijania produktów przeznaczonych do mrożenia, a także do ochrony potraw przed przenikaniem zapachów. Wysokiej jakości folia do żywności marki Gosia została wyposażona w profesjonalną ucinarkę, dzięki której ucinanie folii na dowolny rozmiar jest niezwykle szybkie. Folia bardzo łatwo się odwija, a po odcięciu kawałka jej pozostała część pozostaje na ucinarce, tym samym nie musimy za każdym razem szukać jej początku! Zaletą produktu jest również wygodny i bardzo wytrzymały kartonik, który mamy możliwość uzupełnić zapasem i korzystać z niego jeszcze przez długi czas.

Dzieki wygodnej ucinarce nie potrzebujemy dodatkowych narzędzi w postaci noża czy nożyczek, a kanapki do szkoły może wspólnie z mamą zapakować nawet najmłodszy członek rodziny.
• Bezpieczna ucinarka
• Proste odcinanie
• Łatwo się odwija z rolki
• Możliwość uzupełniania kartonika zapasem folii Gosia 30m
Gosia Folia do żywności z ucinarką
Długość: 50m
Cena: ok. 10 zł

Przygotowujemy, ucinamy, zawijamy – razem z małym uczniem!

Dzięki sprytnemu patentowi w postaci ucinarki do folii spożywczej marki Gosia wspólne przygotowanie przekąsek do szkoły możemy zamienić w świetną zabawę, która nie tylko poprawia nastrój, buduje więzi, lecz także uczy dziecko samodzielności i mądrego podziału obowiązków.

***
Politan, to w pełni polska firma oferująca pod marką Gosia artykuły ułatwiające: pieczenie, przechowywanie oraz sprzątanie. Produkty wyrózniają się sprytnymi patentami, które zostały wymyślone i stworzone, aby ułatwiać prace domowe całej rodzinie.

A to już wiesz?  Kabanosy Nasze Polskie - pożywna przekąska dla całej rodziny

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy