LIFESTYLE Żywienie

Gra w 4 kolory z ryżem marki Britta

Codzienne posiłki nie muszą być nudne. Jednym ze sposobów na ich urozmaicenie jest wprowadzenie do menu ryżu 4 kolory marki

Data publikacji: 2018-05-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Gra w 4 kolory z ryżem marki Britta
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Codzienne posiłki nie muszą być nudne. Jednym ze sposobów na ich urozmaicenie jest wprowadzenie do menu ryżu 4 kolory marki Britta.

Gra w 4 kolory z ryżem marki Britta LIFESTYLE, Żywienie - Codzienne posiłki nie muszą być nudne. Jednym ze sposobów na ich urozmaicenie jest wprowadzenie do menu ryżu 4 kolory marki Britta.

Codzienne posiłki nie muszą być nudne. Jednym ze sposobów na ich urozmaicenie jest wprowadzenie do menu ryżu 4 kolory marki Britta. Stworzy on na talerzu kompozycje ciekawą zarówno pod względem smakowym, jak i estetycznym. Różnorodność ziaren Wyśmienita mieszanka zawarta w ryżu 4 kolory marki Britta to propozycja apetyczna oraz oryginalna. W jej składzie znajdziemy: – Preparowany termicznie ryż parboiled, charakteryzujący się złocistą barwą, a po ugotowaniu jest sypki i nigdy się nie klei. – Ryż dziki będący w rzeczywistości gatunkiem owsa wodnego, nadającego daniom orientalnej nuty. – Ziarna ryżu czarnego jaśminowego zwanego też „przysmakiem cesarskim”. – Czerwony ryż jaśminowy nadający potrawą wyrazistego aromatu. Kompozycja tych najciekawszych smakowo rodzajów ryżu nada codziennemu gotowaniu powiewu świeżości. Ryż 4 kolory marki Britta stanowi świetny pomysł zarówno na szybki posiłek, jak i dodatek do bardziej ekskluzywnych dań, które chcemy zaserwować np. na uroczystej kolacji. Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitych i wszechstronnych produktów marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.   Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k. Produkt: Ryż 4 kolory marki Britta Opakowanie: 500g Cena detaliczna: ok. 5,79 zł    

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Gra w 4 kolory z ryżem marki Britta LIFESTYLE, Żywienie - Codzienne posiłki nie muszą być nudne. Jednym ze sposobów na ich urozmaicenie jest wprowadzenie do menu ryżu 4 kolory marki Britta.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy