LIFESTYLE Żywienie

„Twój Błonnik” – niezastąpiony składnik codziennego menu

Codzienna dieta powinna składać się z produktów, które sycąc nasz organizm, jednocześnie go nie

Data publikacji: 2018-05-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: „Twój Błonnik” – niezastąpiony składnik codziennego menu
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Codzienna dieta powinna składać się z produktów, które sycąc nasz organizm, jednocześnie go nie przeciążają.

„Twój Błonnik” – niezastąpiony składnik codziennego menu LIFESTYLE, Żywienie - Codzienna dieta powinna składać się z produktów, które sycąc nasz organizm, jednocześnie go nie przeciążają.

Codzienna dieta powinna składać się z produktów, które sycąc nasz organizm, jednocześnie go nie przeciążają. W tej roli idealnie sprawdzi się „Twój błonnik” marki Britta stanowiący naturalną, chrupiącą przekąską, która uchroni nas przed uczuciem głodu. Pełnowartościowe posiłki Wpływ błonnika na nasz organizm jest nieoceniony. Posiada on zdolność przyśpieszania pracy jelit, co z kolei przekłada się np. na szybszą utratę wagi. W połączeniu z wodą błonnik pęcznieje, co daje poczucie sytości i niweluje potrzebę podjadania. To jednak nie wszystkie korzyści płynące z wprowadzenia błonnika do codziennego menu. Stanowi on bowiem naturalny  sposób na detoks organizmu. Dzięki tym właściwościom „Twój błonnik” marki Britta jest idealną alternatywą dla wysokokalorycznych produktów, które obciążają nasz organizm – osłabiają przy tym jego funkcjonowanie. Jest on przygotowywany na bazie otrębów pszennych i pełnego ziarna pszenicy. Ze względu na swoją fakturę i lekkość łatwo spakować go w pojemnik i zabrać do pracy czy szkoły jako drugie śniadanie lub przekąskę. Chrupiący mix płatków śniadaniowych będzie świetnie smakował z mlekiem, jogurtem, a także jako samodzielna przekąska. Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitych i wszechstronnych produktów marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku. Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k. Produkt: „Twój błonnik” marki Britta Gramatura: 225g Cena detaliczna: ok. 3,49 zł  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
„Twój Błonnik” – niezastąpiony składnik codziennego menu LIFESTYLE, Żywienie - Codzienna dieta powinna składać się z produktów, które sycąc nasz organizm, jednocześnie go nie przeciążają.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy