LIFESTYLE Żywienie

Kasza Jęczmienna z Warzywami – pomysł na szybki i pełnowartościowy obiad

Data publikacji: 2018-05-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kasza Jęczmienna z Warzywami – pomysł na szybki i pełnowartościowy obiad
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Kasza jęczmienna obecna jest w naszej kuchni od dawna.

Kasza Jęczmienna z Warzywami – pomysł na szybki i pełnowartościowy obiad LIFESTYLE, Żywienie - Kasza jęczmienna obecna jest w naszej kuchni od dawna.

Kasza jęczmienna obecna jest w naszej kuchni od dawna. Uznawana jest bowiem za jedną z najwartościowszych odmian, która pełna jest witamin oraz składników mineralnych. Kasza jęczmienna marki Halina uzupełniona została pięcioma rodzajami warzyw, dzięki czemu stanowi idealny pomysł na smaczny i odżywczy posiłek. Kompozycja idealna  Jedną z największych zalet kaszy jęczmiennej jest wysoka zawartość błonnika, który pomaga regulować pracę jelit. Nie jest to jednak jego jedyny atut. Dzięki umiejętności pęcznienia w układzie pokarmowym, po zjedzeniu nawet niewielkiej ilości kaszy jęczmiennej poczujemy sytość. Marka Halina proponuje nam najwyższej jakości kaszę jęczmienną, która poza bogactwem składników odżywczych dodatkowo wzbogacona jest przez pięć najpopularniejszych  warzyw: marchew, seler, por, pietruszkę oraz cebulę. Tak wyśmienita kompozycja urzeka nie tylko smakiem, ale i aromatem. Kasza Jęczmienna z Warzywami marki Halina nadaje się do spożycia zarówno jako samodzielne danie, jak i dodatek do mięs, farszy czy gulaszy.   Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu   Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k. Produkt: Kasza Jęczmienna z Warzywami Gramatura: 2x125g Cena detaliczna: 2,79 zł  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kasza Jęczmienna z Warzywami – pomysł na szybki i pełnowartościowy obiad LIFESTYLE, Żywienie - Kasza jęczmienna obecna jest w naszej kuchni od dawna.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie