Żywność

Kaszka kukurydziana z tapioką

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: HOLLE
ASORTYMENT: KASZKA KUKURYDZIANA Z TAPIOKĄ BIO 250 g- NOWOŚĆ!

Nowość w ofercie marki Holle ? Kaszka kukurydziana z tapioką BIO od 4. miesiąca życia

Szwajcarska marka Holle, specjalizująca się w produkcji ekologicznej żywności dla dzieci i niemowląt poszerzyła swoją ofertę o nową kaszkę dla najmłodszych ? Kaszkę kukurydzianą z tapioką. Kaszka przeznaczona jest dla niemowląt od 4. miesiąca życia. Jest lekkostrawna, łatwo przyswajalna i pozbawiona glutenu, mleka i cukru.

Kaszka kukurydziana z tapioką BIO marki Holle to kompozycja kukurydzy, tapioki i brązowego ryżu (wyłącznie z upraw biodynamicznych i ekologicznych). Wytwarzana jest z pełnego przemiału ziarna zbóż, co oznacza, że w procesie produkcji wykorzystywana jest nie tylko zmielona część ziarna, lecz też zarodek i wartościowe warstwy zewnętrzne. W ten sposób wszystkie naturalne substancje zawarte w zbożu (białko, węglowodany, tłuszcze, substancje mineralne i witaminy ? np. B1) zostają zachowane – tak jak i ważne substancje balastowe, wspierające trawienie. Kaszka kukurydziana z tapioką BIO jest lekkostrawna i cechuje ją wysoka przyswajalność. Ma przychylną dla dzieci formę łatwo rozpuszczalnych płatków, które w połączeniu z innymi składnikami pozwalają szybko i łatwo stworzyć posiłki butelkowe i kaszki, odpowiednie dla danego etapu rozwoju dziecka.

Kaszka kukurydziana z tapioką BIO marki Holle może zostać wykorzystana np. do przygotowania kaszki z dodatkiem mleka z proszku dla niemowląt, jako dodatek do dań warzywnych lub też bezmlecznych kaszek owocowo- zbożowych.

Holle Kaszka kukurydziana z tapioką

www.holle.pl

Marka: Holle

Pojemność: 250 g

Cena: 11,50 zł.

Importer: Victualia Saluber

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy