LIFESTYLE Żywienie

KIBICUJ Z HELIO!

Data publikacji: 2018-06-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: KIBICUJ Z HELIO!
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Firma HELIO przygotowała NOWĄ, LIMITOWANĄ EDYCJĘ BAKALII KIBICA, które idealnie wpasują się w klimat rozpoczynających się mistrzowskich rozgrywek na stadionach.

KIBICUJ Z HELIO! LIFESTYLE, Żywienie - Firma HELIO przygotowała NOWĄ, LIMITOWANĄ EDYCJĘ BAKALII KIBICA, które idealnie wpasują się w klimat rozpoczynających się mistrzowskich rozgrywek na stadionach.

Przed nami wielkie emocje! 32 reprezentacje z całego świata, 64 mecze i kilkadziesiąt godzin spędzonych na kibicowaniu ulubionym drużynom. Jesteście gotowi? Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 czas start! To wielkie wydarzenie dla każdego prawdziwego kibica, na które trzeba się dobrze przygotować. Koszulki z numerami ulubionych piłkarzy, szaliki, harmonogram meczów, znajomi i… PRZEKĄSKI! Takie wydarzenia wymagają odpowiednich smakołyków, dlatego firma HELIO przygotowała NOWĄ, LIMITOWANĄ EDYCJĘ BAKALII KIBICA, które idealnie wpasują się w klimat mistrzowskich rozgrywek na stadionach. Limitowana seria bakalii HELIO powiększona została o gratisową ilość produktu aby każdy klient HELIO poczuł się wygrany! Każda minuta meczu może być tą najważniejszą, gdzie padnie legendarny GOOOOOOOL, więc z uwagą kibicujmy naszym ulubionym drużynom, często przy tym zagryzając sportowe emocje. Dobierając przekąskowy skład warto sięgnąć po smaczne i zdrowe bakalie z limitowanej serii bakalii HELIO, w której znajdują się m.in.: MIESZANKA STUDENCKA HELIO Bakalie Kibica To kompozycja różnego rodzaju wartościowych orzechów i rodzynek, której nikt się nie oprze! Bogata w białko i błonnik, stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety. Poszczególne składniki mieszanki dostarczają różnych składników mineralnych jak np. potas, żelazo, magnez, czy witamin z grupy B i E. To idealna przekąska do chrupania w gronie rodziny i przyjaciół. Nie może zabraknąć jej podczas mistrzowskich rozgrywek. ORZESZKI ZIEMNE SOLONE HELIO Bakalie Kibica Pasują do każdego rodzaju napojów i są smaczną i zdrową alternatywą dla słodyczy. Zawierają potas, magnez, miedź oraz niacynę, która pomaga zachować zdrową skórę, a także przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Występujące  w orzeszkach białko, fosfor oraz cynk pomagają w utrzymaniu masy mięśniowej, zdrowych kości i zębów. Witamina B6 i tiamina pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, a witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Dodatkowo tiamina przyczynia się do prawidłowego metabolizmu   energetycznego.    W SKŁAD LIMITOWANEJ SERII BAKALII HELIO POWOŁANA ZOSTAŁA NASTĘPUJĄCA „JEDENASTKA”: ORZESZKI ZIEMNE SOLONEHELIO(100g + 20% gratis) ORZESZKI ZIEMNE SOLONEHELIO(300g + 20% gratis) MIESZANKA STUDENCKAHELIO(100g + 25% gratis) MIESZANKA STUDENCKAHELIO(300g + 20% gratis)  PISTACJEHELIO(300g + 20% gratis) FISTASZKI HELIO(300g + 20% gratis) CHIPSY BANANOWEHELIO(200g + 20% gratis) ORZECHYpieczone i soloneHELIO(300g + 20% gratis)  NERKOWCEHELIO(300g + 20% gratis) POPCORN SOLONY do mikrofalówkiHELIO– „trójpak”(3 szt. po 90g – 3 szt. w cenie 2) POPCORN MAŚLANY do mikrofalówkiHELIO– „trójpak”(3 szt. po 90g – 3 szt. w cenie 2) Ceny poszczególnych produktów już odkilku złotych!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
KIBICUJ Z HELIO! LIFESTYLE, Żywienie - Firma HELIO przygotowała NOWĄ, LIMITOWANĄ EDYCJĘ BAKALII KIBICA, które idealnie wpasują się w klimat rozpoczynających się mistrzowskich rozgrywek na stadionach.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE