LIFESTYLE Żywienie

Mundialowy finger food

Data publikacji: 2018-06-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Mundialowy finger food
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Przed nami ponad miesiąc piłkarskich zmagań! O to, aby podczas celebrowania mundialowych emocji nie zabrakło pysznych przekąsek, zadba FRoSTA.

Mundialowy finger food LIFESTYLE, Żywienie - Przed nami ponad miesiąc piłkarskich zmagań! O to, aby podczas celebrowania mundialowych emocji nie zabrakło pysznych przekąsek, zadba FRoSTA.

Przed nami ponad miesiąc piłkarskich zmagań! O to, aby podczas celebrowania mundialowych emocji nie zabrakło pysznych przekąsek, zadba FRoSTA.   W trakcie oglądania meczu, najlepsze przysmaki to te, które można wziąć do ręki i zjeść w kilku kęsach. Na tę okazję FRoSTA przygotowała cały wachlarz przekąsek z kurczaka. Do wyboru mamy: Chickensy, Fingersy, Stripsy oraz Wingsy. Gdyby zabrakło ich po pierwszej połowie, nic straconego. Przerwa meczu wystarczy, ponieważ przyrządzimy je maksymalnie w kwadrans.   Chickensy to soczyste kotleciki z kurczaka w złotej panierce. W opakowaniu, poza chrupiącymi kawałkami mięsa znajdziemy również pyszny sos słodko-kwaśny, który nadaje im nieco orientalnego charakteru.   Kawałki fileta z piersi kurczaka w kukurydzianej panierce to Fingersy – przekąska, której delikatny smak przekona nie tylko dorosłych, ale również dzieci. Amatorzy bardziej wyrazistych propozycji, odnajdą je w marynowanych na ostro Stripsach lub Wingsach – pikantnych, panierowanych skrzydełkach z kurczaka.   Zgodnie z polityką 100% naturalnego smaku, FRoSTA nie stosuje żadnych dodatków do żywności. Panierka w produktach zawiera skrobię niemodyfikowaną chemicznie i sól bez substancji przeciwzbrylających.   Produkty z kurczaka znajdziemy w sklepowych zamrażarkach, w cenie: Chickensy 8,70 zł/ 250 g, Stripsy 15 zł/ 250 g, Wingsy 12 zł/ 300 g oraz Fingersy 12 zł/ 270 g.   Dowiedz się więcej o FRoŚCIE: https://goo.gl/ke5QaY.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Mundialowy finger food LIFESTYLE, Żywienie - Przed nami ponad miesiąc piłkarskich zmagań! O to, aby podczas celebrowania mundialowych emocji nie zabrakło pysznych przekąsek, zadba FRoSTA.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy