Żywność

Mus z gruszki, brzoskwini i maliny z orkiszem BIO

Wrocław, 1.08.2017 INFORMACJA PRASOWA MARKA: HOLLE ASORTYMENT: Mus z gruszki, brzoskwini i maliny z orkiszem BIO (Demeter) – dla niemowląt od 8. miesiąca życia –

Wrocław, 1.08.2017
INFORMACJA PRASOWA
MARKA: HOLLE
ASORTYMENT: Mus z gruszki, brzoskwini i maliny z orkiszem BIO (Demeter) – dla niemowląt od 8. miesiąca życia – 90 g NOWOŚĆ

Aromatyczny, naturalnie słodki, wygodny w serwowaniu Mus HOLLE z gruszki, brzoskwini i maliny z orkiszem BIO (Demeter) – Przekąska idealna dla niemowląt od 8. miesiąca życia, dla dzieci i dorosłych !

Mus z gruszki, brzoskwini i maliny z orkiszem BIO marki Holle to pyszna, aromatyczna i naturalnie słodka przekąska idealna – nie tylko dla malucha, ale także dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych ceniących sobie czyste, sprawdzone produkty, bez żadnych zbędnych dodatków! Soczyście owocowy mus Holle to doskonałe połączenie delikatnego puree z owoców i pełnoziarnistego, bogatego w składniki odżywcze orkiszu. Zarówno owoce, jak i orkisz, pochodzą z upraw biodynamicznych oraz biologicznych, dzięki temu ich jakość potwierdzona została certyfikatem Demeter. Gwarantuje on, że produkt spełnia najbardziej rygorystyczne normy i kryteria zdrowotne, wymagane od żywności dla maluchów. Mus ma gładką, delikatną konsystencję, owoce i zboże zostały dokładnie rozdrobnione. Nie jest dodatkowo dosładzany, nie zawiera także żadnych innych dodatków.

Mus z gruszki, brzoskwini i maliny z orkiszem BIO marki Holle zamknięty został w formie saszetki z możliwością ponownego zamknięcia. Wygodna tubka z zakrętką sprawia, że przekąska jest bardzo łatwa w użyciu i świetnie sprawdza się także poza domem – na spacerze, w podróży, w przedszkolu czy szkole.

Zaleca się, aby mniejsze dzieci karmić owocowo-zbożowym puree za pomocą łyżeczki Dzięki temu rodzic ma większą kontrolę nad procesem jedzenia, a delikatne jeszcze ząbki malucha nie są narażone na długotrwały kontakt z naturalnymi cukrami, występującymi w owocach. Mus z gruszki, brzoskwini i maliny z orkiszem BIO marki Holle po otwarciu można przechowywać w lodówce do 2 dni.

www.holle.pl
Marka: Holle
Pojemność: 90 g
Cena: ok. 6 zł
Importer: Victualia Saluber

*HOLLE – Jeden z najdłużej obecnych producentów ekologicznej żywności dla dzieci i niemowląt o ogromnym doświadczeniu gromadzonym przez wiele lat. Od ponad 80 lat marka Holle skupia się na propagowaniu zdrowej żywności dla dzieci i niemowląt. Produkty Holle pochodzą z ekologicznych lub biodynamicznych gospodarstw rolnych, w których poza kryteriami ekologicznymi uwzględniane są również dodatkowe uwarunkowania i wymogi, stawiane całemu procesowi technologicznemu. To właśnie dzięki najwyższym standardom doboru owoców i warzyw oraz rygorystycznym wskaźnikom bezpieczeństwa produkcji, produkty Holle cieszą się zasłużonym zaufaniem mam na całym świecie – na każdym etapie rozszerzania diety niemowlaka. Produkty Holle cieszą się popularnością dzięki najwyższej jakości oraz najprostszym z możliwych składom produktów oraz dostępnej szerokiej gamie asortymentowej.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy