LIFESTYLE Żywienie

NOWE sosy sałatkowe Naturalnie smaczne! Knorr

Data publikacji: 2018-07-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: NOWE sosy sałatkowe Naturalnie smaczne! Knorr
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Nadchodzą nowości! Portfolio sosów sałatkowych Naturalnie Smaczne! Knorr powiększa się o dwa nowe warianty: Grecki z suszoną czerwoną papryką oraz Rozmaryn z maliną.

NOWE sosy sałatkowe Naturalnie smaczne! Knorr LIFESTYLE, Żywienie - Nadchodzą nowości! Portfolio sosów sałatkowych Naturalnie Smaczne! Knorr powiększa się o dwa nowe warianty: Grecki z suszoną czerwoną papryką oraz Rozmaryn z maliną.

Skład nowych wariantów sosów sałatkowych, tak jak i zeszłorocznych propozycji z tej linii produktów, jest w 100% naturalny. Potwierdzają to ich etykiety – te aromatyczne i intensywne w smaku kompozycje zawierają składniki, które znamy z naszych kuchni i których używamy na co dzień. Ponadto znajdujące się w produktach cząstki są większe niż dotychczas, dzięki czemu bez trudu rozpoznamy znajdujące się w składzie warzywa, zioła i przyprawy. Doskonały smak gwarantują składniki najwyższej jakości, które podkreślą i wzbogacą nasze sałatkowe kompozycje. Sos sałatkowy Grecki z suszoną czerwoną papryką Naturalnie Smaczne! Knorr To sos sałatkowy będący harmonijnym połączeniem ziół i przypraw takich jak oregano, natka pietruszki, majeranek, cynamon, kumin, rozmaryn, pieprz oraz niezwykle aromatyczna czerwona papryka. Dzięki obecności gorczycy, czosnku, pomidorów oraz cebuli ta mieszanka jest kwintesencją przypraw wykorzystywanych w kuchni greckiej. Z jej pomocą sałatka grecka stanie się niezwykle aromatycznym daniem, a każda inna, przygotowana na bazie świeżych warzyw, zyska miano prawdziwie śródziemnomorskiej. Sos sałatkowy Rozmaryn z maliną Naturalnie Smaczne! Knorr Oto mistrzowska kompozycja smaków! Aromatyczny rozmaryn i słodka malina to ekstrawagancki, ale jakże harmonijny duet. Zaskoczy podniebienie swoim kontrastowym połączeniem delikatności i wyrazistości. Zestawienie rozmarynu i malin z natką pietruszki, pomidorami i jabłkiem, w doskonały sposób wzbogaci zarówno słodkie, jak i wytrawne sałatki. Nadaje się do przepisów z dodatkiem mięs, serów, świeżych warzyw i owoców. Sosy sałatkowe na nowo! To nie koniec nowości przygotowanych przez Knorr w portfolio sosów sałatkowych. Przeszło ono odświeżenie, które widoczne jest przede wszystkim w składzie produktów i na ich opakowaniach. Tradycyjne sosy sałatkowe: Sos czosnkowo-ziołowy Knorr, Sos czosnkowy Knorr, Sos do mizerii Knorr, Sos francuski Knorr, Sos grecki Knorr, Sos koperkowo-ziołowy Knorr, Sos paprykowo-ziołowy Knorr, Sos włoski Knorr, Sos zioła ogrodowe Knorr, są kompozycjami ziół pochodzących wyłącznie ze zrównoważonych upraw. W składzie znajduje się więcej ziół i przypraw, które w harmonijny sposób podkreślą smak każdej sałatki. Tak jak dotychczas, sosy sałatkowe Knorr nie zawierają konserwantów, glutaminianu sodu i barwników.   Sugerowana cena detaliczna produktów: 1,59 pln

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
NOWE sosy sałatkowe Naturalnie smaczne! Knorr LIFESTYLE, Żywienie - Nadchodzą nowości! Portfolio sosów sałatkowych Naturalnie Smaczne! Knorr powiększa się o dwa nowe warianty: Grecki z suszoną czerwoną papryką oraz Rozmaryn z maliną.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie