Wiadomości branżowe

“Ojciec Mateusz” – nowa seria wiosną w TVP

Mobbing, poszukiwania biologicznego ojca, katastrofa chemiczna, zatruta woda, szantaż, napad z bronią, zbrodnia z miłości, niezałatwione sprawy sprzed lat, seryjny rabuś, niebezpieczna pasja, przemyt papierosów i alkoholu, zuchwała kradzież narkotyków z policyjnego laboratorium, porwanie, czy śmierć w wąwozie… To tylko nieliczne wątki kryminalne, które widzowie obejrzą w 13. sezonie przygód ?Ojca Mateusza?. Emisja nowych 13-stu odcinków na antenie TVP1 od 5 marca, w każdy czwartek o godz. 20.20.

W 13. sezonie “Ojca Mateusza”, na widzów czeka wiele wydarzeń, w które czasem z przypadku, czasem podstępem zostanie zaangażowany Mateusz, a wraz z nim policjanci sandomierskiego komisariatu. Nie zabraknie także historii obyczajowych,  miłosnych uniesień,  sercowych dylematów. Ciotka Justyny, stanowczo zabierze się za przygotowanie ślubu Justyny z Orestem. Nocul, Możejko i Gibalski wystąpią w przedstawieniu ?Piotruś Pan?. Który z nich zagra główną rolę? Serce Natalii podbije niemowlę, które nieoczekiwanie pojawi się na plebanii. To wywoła w Natalii głębokie refleksje. O tym, że nie ma miłości bez zazdrości nie raz przekonają się bohaterowie serialu. Po szczeblach kulinarnej kariery z powodzeniem nadal wspinać się będzie Natalia, a Możejko poczuje na plecach oddech szantażysty, który zagraża jemu i jego synowi.  Mateusz ponownie będzie rozgrzeszać ludzkie dramaty,  tajemnice i wybory. O tym, kto z bohaterów jest Piotrusiem Panem, kto ma waleczne serce, kto psi węch, a kto romantyczną duszę, widzowie przekonają się już wiosną.

W nowych odcinkach gościnnie wystąpią:

Panie: Maja Hirsch, Aleksandra Popławska, Magdalena Lamparska, Jolanta Fraszyńska, Magdalena Czerwińska, Katarzyna Galica,  Monika Krzywkowska, Zuzanna Grabowska, Joanna Sydor, Sylwia Juszczak-Arnesen. Natalia Klimas i Adrianna Kalska, Maria Konarowska, oraz aktorki najmłodszego pokolenia: Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Weronika Humaj, Monika Mielnik.

Panowie: Robert Wabich, Michał Czernecki, Hubert Urbański, Tomek Bednarek, Tomasz Sapryk,  Rafał Mohr, Jakub Wieczorek, Marcin Rogacewicz, Marcin Koszucki, Marek Kałużyński, Tomasz Borkowski, Arkadiusz Janiczek, Sebastian Stankiewicz, Robert Ostolski, Dariusz Witeska Piotr, ratownik ? Na sygnale) oraz najmłodsi: Krzysztof Chodorowski (Maciek Starnawski-Mój Rower),  Michał Włodarczyk (Staś Malec- Londyńczycy), Damian Ul (Stefek- Sztuczki), Janek Cięciera (Janek Knappe-Przepis na życie) ,

Nie zabraknie również wspaniałych aktorów starszego pokolenia: Ewa Złotowska, Marek Frąckowiak, Stefan Friedmann, Witold Dębski Grzegorz Warchoł, Włodzimierz Matuszak, Henryk Gołębiewski, January Brunov, Wojciech Skibiński, Krzysztof Janczar Junior, Cezary Morawski, Stanisław Banasiuk.

Odcinki 161- 167 wyreżyserował Filip Zylber, natomiast reżyserem odcinków 168-173 jest Kuba Miszczak. Produkcja na zlecenie TVP1 ? Krzysztof Grabowski, Przemysław Kmiotek, PROFILM sp. z o.o. (dawniej pod nazwą Baltmedia sp.z o.o.).

Emisja nowych 13-stu odcinków od 5 marca, w każdy czwartek w TVP 1


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy